Hlavní informace

Business a ESP

Bohemian Ventures Vám nabízí širokou paletu titulů pro výuku business angličtiny pro firemní i soukromé potřeby. Kompletní nabídku naleznete níže, ale upozorňujeme především na moderní knihu Lifestyle, která nabízí obchodní angličtinu velice moderně a s použitím reálných obchodních situací. Navíc si můžete vybrat i mnoho ESP (English for Special Purposes) titulů, které jsou určeny pro specifické oblasti zdravotnictví, práva, turismu či letectví.  Jednotlivým ekonomickým oborům se podrobněji věnuje řada učebnic Market Leader.

Návaznost učebnic kategorie Business a ESP

 

9781292134819Market Leader 3rd Edition Extra

Market Leader 3rd Edition Extra je top řada učebnic pro výuku Business English. Ve spolupráci s Financial Times přináší aktuální a reálné články, témata, slovní zásobu, případové studie z obchodu, ekonomie, financí, marketingu, managementu a bankovnictví.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

market leader special titles

Market Leader - Specialist Titles

Série Market Leader Specialist Titles slouží jako doplněk původní série Market Leader a umožňuje učitelům zaměřit se při výuce na problematiku porozumívání textu a rozvoje slovní zásoby, které jsou nezbytné pro orientaci v konkrétních odvětvích byznysu. Učebnice z této série mohou být využívány buď jako doplněk učebnice Market Leader, nebo jako hlavní kniha při studiu business angličtiny.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

LIFESTYLELifestyle

Nová řada pro dospělé, kteří potřebují zvládnout angličtinu pro práci, cestování a denní komunikaci. Lifestyle skvěle splňuje požadavky na tzv. soft business učebnice pro výuku v kurzech pro pracovníky ve státní i soukromé sféře, pro nižší a střední management a studenty.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

INTELLIGENTBUSINESSIntelligent Business

Inteligent Business je moderní učebnice obchodní angličtiny, která představuje nový směr ve výuce – propojení výuky angličtiny s výukou obchodních znalostí a dovedností. Kombinace Learn Business a Do Business s články z prestižního časopisu The Economist.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

9781405845458Technical English

Učebnice technické angličtiny pro studenty technických škol a oborů, jejichž cílem je zvládnout profesní angličtinu. Zaměřeno na efektivní pracovní komunikaci zahrnující nejrůznější technické a průmyslové obory a činnosti.

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

ENGLISHFORNURSINGVocational English Series

Speciální oborové učebnice angličtiny určené pro profesní vzdělávání:
English for Banking and Finance,
English for Construction,
English for IT,
English for Nursing,
English for the Oil Industry

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1


Další informace

AKTUALITY