Hlavní informace

Anglická gramatika

Pro výuku dětí i dospělých nabízíme široký výběr titulů zaměřených na zvládnutí gramatických pravidel anglického jazyka. Každá gramatika je zaměřena na konkrétní cílovou skupinu a je svou stavbou přizpůsobena specifickým potřebám žáků.


MYGRAMMARLAB

MyGrammarLab

Novinka – učte se gramatiku kdykoli a kdekoli!

Nová řada gramatik MyGrammarLab kombinuje: knihu  + online  +  extra cvičení ke stažení do mobilních zařízení. Přehledné a srozumitelné vysvětlení gramatických jevů včetně fotek a obrázků.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

Next Generation GrammarNext Generation Grammar

Next Generation Grammar je nový kombinovaný výukový kurz, který spojuje tištěnou učebnici a online nástroje, které pomáhají studentům získat schopnost komunikovat správně a efektivně v mluvené i psané angličtině. Součástí jsou dynamické výukové materiály – MyEnglisLab, Active Teach, eText. Poskytuje flexibilitu pro rozličné styly výuky a potřeby studentů, zaměření na 21st century learning.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

GRAMMARANDVOCABULARYGrammar and Vocabulary for Cambridge: First

Řada učebnic pro přípravu na zkoušku Cambridge English: First. Velmi intenzivní výuka a procvičování gramatiky a slovní zásoby. Unikátní Longman Vocabulary Trainer.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

 

grammarGrammar Practice

Grammar Practice: Oblíbená, prověřená a stále updatovaná řada gramatických cvičebnic s CD-ROMem ve 4 úrovních.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

 

 

NEWROUNDUPNew Round Up Grammar Practice

Nově již 7 dílů zrevidované řady gramatických cvičebnic, které pokrývají potřeby žáků základních škol i studentů středních škol. Obsahuje pravidelné opakovací sekce a testy pokroku.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

Další informace

AKTUALITY