Hlavní informace

Anglické slovníky

Slovníky Longman píší svou historii již od roku 1755, kdy Dr. Samuel Johnson sestavil za použití citací slavných děl "A Dictionary of the English Language", který následně vyšel ve vydavatelství Logman. Hlavním nástrojem současnosti je velmi úspěšný Longman Dictionary of Contemporary English poprvé vydaný roku 1978. Ten je ve své páté edici dostupný i on-line. ELT sekce vydavatelství Pearson má však celou řadu slovníkových titulů, které Vám pomohou jak při studiu, tak při profesionální práci s anglickým jazykem

SLOVNÍKY NA E-SHOPU BM 2 1


Longman ExamsDictionaryExams Dictionary

Longman Exams Dictionary je báječnou pomůckou pro zvládnutí různých typů zkoušek, od maturity po ESOL. Obsahuje 212.000 slov, frází a slovních spojení. Jako alternativu nabízíme i stručnější Longman Active Study Dictionary.

 

 

 

 

LongmanDictionary of Contemporary English 6th EditionDictionary of Contemporary English

Aktualizované vydání nejpoužívanějšího výkladového slovníku Pearson! 230 000 slov, frází a významů + 40 000 dalších na DVD-ROM. Integrovaný Collocation Dictionary a Thesaurus

 

 

 

 

 

LongmanWordWiseDictionaryWordwise Dictionary

S pomocí 2000 základních slov zvládnete 80% angličtiny!!! Longman Wordwise Dictionary obsahuje nově i Word Choice – boxy s vysvětlením rozdílu podobných slov. CD ROM obsahuje celý slovník, výslovnost v britské i americké angličtině

 

 

 

 

 

LongmanActive StudyDictionary

Active Study Dictionary

Longman Active Study Dictionary je nejvíce komplexním studentským slovníkem pro úroveň Intermediate. Tento slovník se zaměřuje na slova, která studenti potřebují znát, a pomáhá jim zvyšovat jejich slovní zásobu.

 

 

 

 

 

Longman PhotoDictionaryPhoto Dictionary

Obrázek vysvětlí víc než tisíc slov – používejte foto slovník pro dospělé studenty angličtiny. Více než 3 500 slov v obrázkovém podání.

 

 

 

 

 

Longman Young Childrens Picture DictionaryYoung Children´s Picture Dictionary

Longman Young Children´s Picture Dictionary je hravý slovník pro předškoláky již od dvou let. Kniha nabitá zábavnými výukovými aktivitami – více než 50 pracovních listů, fotokopírovatelné obrázkové karty, ilustrované aktivity k písničkám a říkankám.

 

 

 

 

 

Longman Childrens Picture DictionaryChildern´s Picture Dictionary

Nejprodávanější slovník pro malé angličtináře! Kniha nabitá výukovými aktivitami a fotokopírovatelnými materiály. Longman Childern´s Picture Dictionary lze používat i samostatně pro věkovou skupinu 6 až 12 let.

Další informace

AKTUALITY