Hlavní informace

ZŠ a gymnázia (12-15 let)

Přehled a návaznost učebnic PEARSON pro základní školy a gymnázia (6-15 let)

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naši metodičku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

wider world 1

Wider World Novinka

2. stupeň ZŠ, nižší ročníky víceletých gymnázií

Řada učebnic Wider World je vhodná především pro nižší ročníky víceletých gymnázií a 2. stupeň ZŠ. Kombinuje autentická a poutavá videa z produkce BBC a zkušenosti nakladatelství Pearson v  oblasti výuky anglického jazyka...

 

 

 

 

 

9781408258385New Challenges

2. stupeň ZŠ, nižší ročníky víceletých gymnázií

Chcete-li rozvíjet ve svých studentech sebevědomí, kreativitu, sociální dovednosti a samostatné používání jazyka, je učebnice New Challenges právě pro vás. Jedná se o novou a modernizovanou edici známé a oblíbené učebnice Challenges.

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

 

9781408293775Next Move

2. stupeň ZŠ

Next Move je nový titul pro 2.stupeň ZŠ, který reaguje na potřebu studentů využívat dovednosti 21.století.  Studenti a učitelé mají k dispozici řadu dynamických, nových, digitálních a tisknutelných materiálů. Online, offline a digitální obsah vytváří prostředí, které je zábavné, rychle se měnící a přátelské pro studenty.

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

Discover EnglishDISCOVERENGLISH

Discover English je zcela nová řada učebnic angličtiny pro 2. stupeň ZŠ, která byla speciálně připravena pro české školy na základě rozsáhlého průzkumu mezi učiteli v celé ČR.

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

 

 

Today StarterToday 

2. stupeň ZŠ

Nový titul, který přizpůsobuje výuku jednotlivci a motivuje studenty užíváním moderních nástrojů.  

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 
 
 
 

Další informace

AKTUALITY