Hlavní informace

Zjednodušená četba v angličtině

Zjednodušená četba (anglicky simplified readers) je nedílnou součástí výuky angličtiny. Rozvíjí jazykové schopnosti pomocí klasických i právě populárních knižních děl, která jsou pečlivě vybírána a upravována tak, aby odpovídala stupni znalosti studentů. V naší nabídce naleznete především tituly Pearson English Readers (dříve Penguin Readers) a pro doplnění i některé tituly konkurenčních vydavatelství.

Více informací o titulech Pearson English Readers naleznete na našem eshopu, který je věnován pouze Pearson English Readers.

 


 

readers 1

Pearson English Readers

Pearson English Readers jsou světově proslavené příběhy zjednodušené pro studenty angličtiny. Studenti angličtiny jakéhokoliv věku se můžou těšit a učit se ze čtení, bez ohledu na jejich jazykovou úroveň, série je totiž odstupňována do různých jazykových úrovní.

 

  


Pearson English Active Readers

Pearson English Active Readers

Fantastická série zjednodušené četby, která v 5 úrovních nabízí kombinaci četby, poslechu a intenzivního procvičování. Pearson English Active Readers výrazně napomáhají k rozvoji čtenářských dovedností, aktivně pracují se slovní zásobou a nabízí možnosti integrovaných aktivit.

 


 

Pearson English Kids Readers

Pearson English Kids Readers

Tato série knih zahrnuje kromě titulů, dobře známých z filmů Disney, také reálné příběhy, které pomáhají dětem ne jen se učit a zlepšovat v anglickém jazyce, ale i objevovat zajímavá fakta o světě, ve kterém žijí, skrze různá témata jako je umění, věda či geografie. Tituly Pearson English Kids Readers jsou ideální pro aktivní učení pomocí metody CLIL (Content and Language Integrated Learning).

 

 


 

penguin young readersPenguin Young Readers

Penguin Young Readers se zaměřují na dětské čtenáře. Anglického textu je zde mnohem méně, většinu zabírají barevné ilustrace. Knihy jsou rozděleny do čtyř úrovní podle znalostí angličtiny, každá úroveň je ještě rozdělena do tři sekcí podle věku. 

Další informace

AKTUALITY