Hlavní informace

Výhody nákupu u násVentures Books nabízí široké portfolio služeb, které Vám pomůže zajistit veškeré vybavení pro výuku angličtiny, ale i anglické knihy pro příjemné trávení volného času nebo odborné publikace pro věděcké potřeby. Jsme tu pro Vás na poli ELT literatury již více než 20 let, a tak Vám rádi pomůžeme s výběrem té správné učebnice angličtiny. Najdete u nás tituly nakladatelství Pearson, Oxford, Cambridge a dalších. U nás máte jako učitel angličtiny vše pod jednou střechou.

 

Výhody nákupu na našem e-shopu Ventures Books:

 

shopping-cart 

ŠIROKÁ NABÍDKA

Na našem e-shopu máte možnost vybírat z kompletní nabídky všech významných nakladatelství učebnic angličtiny.

bonus-finger

BONUSOVÝ PROGRAM PRO ŠKOLY

Nákupem učebnic pro Vaši školu získáte i něco navíc. Při nákupu učebnic nad 10 000 Kč v období od května do září si můžete vybrat jeden z našich bonusů!

delivery 1 

DOPRAVA ZDARMA

Nakupte u nás nad 1000 Kč a máte dopravu zdarma.

kalendar rezervace 

REZERVACE UČEBNIC

Zvolte si Vám vyhovující termín doručení učebnic s možností upřesnění počtu kusů před expedicí.

 bonus owl 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Máme pro Vás připravený speciální věrnostní program! Nejen, že všechny tituly u nás na e-shopu jsou minimálně s 15% slevou, ale za každý nakoupený titul získáváte body, kterými pak můžete platit jako s penězi.

prodlouzena splatnost 

PRODLOUŽENÁ SPLATNOST FAKTUR

Potřebujete delší dobu na zaplacení faktury? S naším zákaznickým oddělením je možné se individuálně domluvit na času, který k proplacení potřebujete. Stačí nás po vytvoření objednávky kontaktovat.

nahradni-plneni-big

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Nakupuje Vaše škola přes náhradní plnění? U nás takto můžete nakoupit právě učebnice angličtiny a další doplňky pro výuku.

individualni-pristup 

Individuální zákaznický přístup​

Na našem obchodním oddělení Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme s nákupem. Vše je o lidském přístupu, který se směrem k Vám, našim zákazníkům, snažíme držet.