Hlavní informace

Příprava na zkoušky CUP

Chystáte se na zkoušky FCE? Hledáte ten správný titul pro přípravu na Cambridge ESOL? Láká Vás certifikát o absolovování zkoušek TOEFL, TOEIC? Máme pro Vás ty nejlepší učebnice pro přípravu k těmto zkouškám!


Fun for Movers cover

Fun for...

Čtvrté vydání sady učebnic pro mladé žáky, která je připravuje ke zvládnutí zkoušek. Učebnice jsou aktualizované tak, aby korespondovaly s nově revidovanými zkouškami Cambridge English: Young Learners (YLE) – Starters, Movers a a Flyers z roku 2018. Přinášejí jasnou a interaktivní přípravu ke zkouškám a jejich obsah je vyvážen mezi zábavnými aktivitami a cvičeními. Ty jsou navrženy tak, aby se v nich odrážela témata, která žákům na této úrovni dělají pravděpodobně největší problémy.

Více o titulu Koupit na e-shopu

StoryFun 1 cover

Storyfun

Zábavná a poutavá příprava na zkoušky Cambridge English: Young Learners (YLE).

Sada 6 učebnic, které připravují na všechny tři typy zkoušek YLE (Starters, Movers, Flyers). Pro každou zkoušku jsou určeny 2 učebnice. Každá obsahuje 8 ilustrovaných příběhů následovaných zábavnými aktivitami, písněmi a otázkami ve stylu zkoušky, které procvičují potřebnou gramatiku, slovní zásobu a dovednosti. Učebnice jsou vhodné jako doplňující zdroj čtení k obecnému kurzu angličtiny.

Více o titulu Koupit na e-shopu

prepare a2

Prepare

Druhá edice učebnice Prepar kombinuje zajímavá témata, která jsou přitažlivá pro dnešní teenagery a rozsáhlou přípravu na revidované zkoušky Cambridge pro rok 2020 (Key for Schools, Preliminary for Schools a First for Schools). Studenti si tak užijí interaktivní a personalizované hodiny angličtiny s tématy, která je zajímají. Učitelé díky ní učí své studenty s vědomím, že každá lekce je krokem k úspěšnému složení zkoušky, a že kurz utváří sebevědomé uživatele angličtiny s vylepšenou slovní zásobou a gramatikou.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Complete first cover

Complete

Druhá edice oblíbené série učebnic ke komplexní přípravě na zkoušky Cambridge English (KEY, PET, First, Advanced, IELTS), která připravuje studenty k jejich úspěšnému absolvování. Každá lekcev učebnici je přehledně strukturovaná a pokrývá všechny části zkoušky. Poskytuje tak komplexní přípravu, nácvik, informace a rady, aby studenti byli na zkoušku plně připraveni. 

Více o titulu Koupit na e-shopu

Compact First Cover

Compact

Druhá edice intenzivního kurzu k cílené přípravě na zkoušky Cambridge English (First, Advanced). Kurzy jsou navrženy tak, aby maximalizovaly u studentů výkon u zkoušek a zaměřují se na intenzivní a důkladnou jazykovou přípravu a procvičování zkoušek. 

Více o titulu Koupit na e-shopu
objective first

Objective

Učebnice Objective poskytují skvělé řešení pro moderní výuku angličtiny a přípravu na zkoušky. Krátké lekce jsou zaměřeny na efektivní pokrok studentů a jsou postavené tak, aby motivovaly ke studiu a plnohodnotně připravily ke zkouškám Cambridge.

Více o titulu Koupit na e-shopu
Cambridge English First Cover

Cambridge English

Official tests for the whole range of Cambridge English Qualifications from Cambridge Assessment English. These examination papers provide the most authentic exam preparation available, allowing candidates to familiarise themselves with the content and format of the exam and to practise useful exam techniques.

Samples a Extra materiály Koupit na e-shopu