Hlavní informace

Střední školy CUP

Nakladatelství Cambridge University Press Vám nabízí  řadu ELT titulů, které Vám pomohou s výukou angličtiny na středních školách a ve vyšších ročnících víceletých gymnázií. Všechny učebnice Vaše studenty připraví nejen na maturitní zkoušku ale i na certifikované zkoušky v angličtině (FCE, CAE,  ESOL, TOEFL, TOEIC).

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naše metodičky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Talent 1cover

Talent

Každý student má potenciál dosáhnout skvělých věcí. Učebnice Talent tento potenciál napomáhá odemknout s kombinací jazyka, životních a akademických dovedností a svěžích nekonvenčních témat, které připravují studenty na jejich budoucí studia, cestování nebo práci - kamkoliv je jejich talent dovede!

Více o titulu Koupit na e-shopu
open-world-cover

Open World

Open World je vzrušující učebnice od vydavatelství Cambridge, která vás vezme do budoucnosti. Vydejte se na cestu za tradiční hranice mezi přípravou na zkoušky a jazykem v reálném světě. Učebnice pokrývá všechna potřebná témata a gramatiku ke zvládnutí zkoušek Cambridge (od Key po Advanced).

Více o titulu Koupit na e-shopu

Compact Preliminary for Schools cover

Compact for Schools

Učebnice Compact nabízejí intenzivní opakování a procvičování ke zkouškám Cambridge (Key for Schools, Preliminary for Schools a First for Schools). Díky unikátnímu přístupu „step-by-step“ učebnice účelně připravuje studenty ke zkouškám a seznamuje je postupně se všemi jejich částmi. Zvyšuje tím jejich jistotu při používání jazyka a přispívá k úspěšnému zvládnutí samotné zkoušky.

Více o titulu Koupit na e-shopu
Complete First for School cover

Complete for Schools

Učebnice Complete for Schools jsou nejdůkladnější přípravou pro studenty středních škol ke zkouškám Cambridge. Sadě Complete důvěřují miliony studentů po celém světě. Tento kurz umožňuje maximalizovat výkon studentů díky komplexnímu přístupu k rozvoji jazyka a přípravy na zkoušky.  Pomocí zajímavých obrázků, dobře členěných lekcí se zajímavými tématy vytvářejí uřebnice podnětné prostředí ke studiu.

Více o titulu Koupit na e-shopu

English in Mind 2 cover

English in Mind

English in Mind Second Edition inspires teachers and students the world over. Designed especially for teenagers, this course has proved to be perfectly matched to their interests, age and abilities.
Samples a Extra materiály Koupit na e-shopu