Hlavní informace

Základní školy (6-11 let) CUP

V portfoliu nakladatelství Cambridge University Press naleznete ty pravé učebnice pro studenty prvního stupně. Všechny učebnice pro základní školy berou zvýšený ohled na rozdílné schopnosti žáků a umožňují uzpůsobit tempo a hloubku výuky specifickým potřebám dětí.

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naši metodičku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

guess what

Guess What!

Proč velryby skáčou z vody? Jak to, že se naše těla hýbou? Guess what! zná odpovědi. Tato vizuálně bohatá šestidílná učebnice působí na dětskou přirozenou zvídavost a zaujímá je zajímavými tématy, krásnými fotografiemi a okouzlujícími videi. Zatímco se učí anglicky, vydávají se na dobrodružnou a nezapomenutelnou cestu za poznáním. 

Více o titulu Koupit na e-shopu

Power Up 1 cover

Power Up

Power Up je nová sada učebnic od známých autorů Caroline Nixon a Michaela Tomlinsona. Jsou skvělou volbou pro začínající žáky, kterým svým konceptem poskytnou pevný základ do budoucího života. Učebnicí provázejí živé postavy, které si žáci zamilují. Pomáhají jim rozvíjet sociální a kognitivní dovednosti. Učebnice mají ucelenou přípravu na zkoušky Cambridge English Young Learners (YLE).

Více o titulu Koupit na e-shopu

Super Minds 1 cover

Super Minds

Super Minds byla vytvořena s myšlenkou napomoci studentům dosáhnout jejich maximálního potenciálu v naučení se jazyka. S knihou žáci objevují společenské hodnoty. Hodiny jsou zaměřeny na zlepšení uvažování žáků a jejich kreativity. Poutavé postavičky knihy doprovází žáky na jejich cestě anglickým jazykem. Stejně jako rostou děti, rostou i postavy v knize a nové tváře jsou představeny v každé druhé úrovni.

Více o titulu Koupit na e-shopu

kids-box-updated2e-cover

Kid's Box

Nové aktualizované vydání oblíbeného kurzu obecné angličtiny pro mladé studenty. Toto vydání jen nyní plně v souladu s revidovanými testy Cambridge English: Young Learners a nabízí oficiální přípravu na testy.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Playway to English 1 cover

Playway to English

Playway to English Second edition is a new version of the popular four-level course for teaching English to young children.

Pupils acquire English through play, music and Total Physical Response, providing them with a fun and dynamic learning experience. At Level 1 children learn to use English confidently through listening and speaking before they are taught to read and write in levels 2, 3 and 4. The course features a wide range of support materials for teachers, including a DVD with entertaining sketches and animated cartoon stories, presenting target language in an amusing and motivating way. The course comes with a set of illustrated story cards and flashcards to help children remember what they've learned.

Samples a Extra materiály Koupit na e-shopu

Join Us 1 cover

Join Us

Join Us for English is a fully updated new edition of the highly successful Join In. This five-level course for young learners provides a motivating and enjoyable way to learn English. Join Us for English has been thoroughly restructured for optimum clarity and ease of use, and includes new artwork, topics, cartoon stories and songs. The revised course ties in with Common European Framework guidelines: It includes cross-curricular content and creates opportunities for self-assessment and portfolio building. It includes new culture pages, 'Project Time' and writing activities from level 2 onwards, plus a separate Language Portfolio for each level. The writing syllabus is specially designed to develop this skill in a fun and meaningful way.

Samples a Extra materiály Koupit na e-shopu