Hlavní informace

ZŠ a gymnázia (12-15 let) CUP

Na druhém stupni ZŠ a v nižších ročnících víceletých gymnázií mají žáci již zcela odlišné potřeby a schopnosti učit se cizímu jazyku než v mladším školním věku. Učebnice Cambridge University Press určené pro tuto věkovou skupinu uspokojí jejich zvídavost adekvátními tématy, posílí jejich motivaci škálou elektronických doplňků a poskytnou systematické budování jazykových znalostí a dovedností. 

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naše metodičky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


9781108772594

Own it!

Žijeme v rychle se měnícím světě. S učebnicí Own it! si studenti rozvíjí sebevědomí a kompetence, které potřebují k vytváření vlastní cesty v tomto rychle se rozvíjejícím globálním světě. Učebnice nabízí rozvoj kritického a kreativního myšlení a socio-emocionálních schopností pro efektivní práci ve skupinách. OWN it! pomáhá utvářet jistotu a připravuje na budoucnost ty, kteří chtějí být schopni postavit se výzvám čelem.

Více o titulu Koupit na e-shopu

prepare a2

Prepare

Druhá edice učebnice Prepar kombinuje zajímavá témata, která jsou přitažlivá pro dnešní teenagery a rozsáhlou přípravu na revidované zkoušky Cambridge pro rok 2020 (Key for Schools, Preliminary for Schools a First for Schools). Studenti si tak užijí interaktivní a personalizované hodiny angličtiny s tématy, která je zajímají. Učitelé díky ní učí své studenty s vědomím, že každá lekce je krokem k úspěšnému složení zkoušky, a že kurz utváří sebevědomé uživatele angličtiny s vylepšenou slovní zásobou a gramatikou.

Více o titulu Koupit na e-shopu

More 2 cover

More! Second Edition

More! Second Edition je aktualizované vydání oblíbené učebnice od renomovaných autorů, která žáky inspiruje k učení jazyka. Díky novému obsahu a většímu zaměření na komunikační dovednosti je toto aktualizované vydání More! nabité funkcemi, které podněcují představivost mladých žáků. Toto nové vydání i nadále podporuje čtení pro potěšení novými poutavými texty a zábavnou originální detektivkou (úroveň 1 a 2). Kulturní sekce s miniprojekty a silná integrace CLIL do každé lekce inspirují přirozenou zvědavost žáků.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Eyes Open 1 cover

Eyes Open

Eyes Open kombinuje fascinující video formu Disover Education™ s efektivním přístupem k hodinám, které podporují komunikaci a rozvíjí důležité dovednosti 21. století. S Eyes Open bude učení angličtiny více zajímavé a studenty vybídne k cestě poznávání a objevování kultur, lidí a světa kolem nich.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Think Starter cover

Think

Ať už jste ve třídě nebo mimo ni, THiNK oboustranně buduje silné jazykové dovednosti, aby rozvinul celkový přístup studentů k učení cizího jazyka. Také se soustřeďuje na zlepšení kritického myšlení, pozitivních hodnot, zdravého sebevědomí, které vede k akademickému a celoživotního úspěchu.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Messages 1cover

Messages

Messages is a motivating lower-secondary course. Teachers and students are rewarded with immediate results at every 'Step' of each unit. Students can use their English to explore a complete set of online 'Infoquest' websites. Reading skills are developed through continuous stories and regular 'Life and culture' sections. KET- and PET-style exercises help develop exam skills.

Samples a Extra materiály Koupit na e-shopu