Hlavní informace

Anglická gramatika Pearson

Pro výuku dětí i dospělých nabízíme široký výběr titulů zaměřených na zvládnutí gramatických pravidel anglického jazyka. Každá gramatika je zaměřena na konkrétní cílovou skupinu a je svou stavbou přizpůsobena specifickým potřebám žáků.MYGRAMMARLAB

 

MyGrammarLab

Nová řada gramatik MyGrammarLab kombinuje:
knihu + online + extra cvičení ke stažení do mobilních zařízení. Přehledné a srozumitelné vysvětlení gramatických jevů včetně fotek a obrázků.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Next Generation Grammar

 

Next Generation Grammar

Next Generation Grammar je nový kombinovaný výukový kurz, který spojuje tištěnou učebnici a online nástroje, které pomáhají studentům získat schopnost komunikovat správně a efektivně v mluvené i psané angličtině. Součástí jsou dynamické výukové materiály – MyEnglisLab, Active Teach, eText. Poskytuje flexibilitu pro rozličné styly výuky a potřeby studentů, zaměření na 21st century learning.

Více o titulu Koupit na e-shopu

GRAMMARANDVOCABULARY

 

Grammar and Vocabulary for Cambridge

Řada učebnic pro přípravu na zkoušky Cambridge English. Velmi intenzivní výuka a procvičování gramatiky a slovní zásoby. Unikátní Longman Vocabulary Trainer.

Více o titulu Koupit na e-shopu

grammar

 

 

Grammar Practice

Řada Grammar Practice je oblíbená, prověřená a stále updatovaná řada gramatických cvičebnic s CD-ROMem ve 4 úrovních.

Více o titulu Koupit na e-shopu

NEWROUNDUP

 

 

New Round Up

Nově již 7 dílů zrevidované řady gramatických cvičebnic, které pokrývají potřeby žáků základních škol i studentů středních škol. Obsahuje pravidelné opakovací sekce a testy pokroku.

Více o titulu Koupit na e-shopu