Hlavní informace

Mateřské školy Pearson

Malé děti jsou schopny osvojit si alespoň základy cizího jazyka již od nejútlejšího věku. Proto se i my snažíme vyjít těmto potřebám vstříc a nabízíme učebnice pro předškolní výuku angličtiny. Ty jsou koncipovány dle osvědčeného principu "škola hrou", kdy nevyžadují znalost čtení či psaní, ale rozvíjejí jazykové schopnosti pomocí říkanek, obrázků nebo omalovánek.

 

9781292395524

My Disney Stars and Friends  NOVINKA

My Disney Stars and Friends je třídílná učebnice pro děti předškolního věku, která spojuje kouzlo Disney postaviček a vzdělávací obsah vydavatelství Pearson tak, aby dětem poskytla radostný začátek studia angličtiny plný zábavy a motivace.

Více o titulu Koupit na e-shopu
Big Fun

Big Fun

Big Fun je titul vhodný pro děti v předškolním věku, které se chtějí poprvé seznámit s angličtinou. Tak jako se děti učí posloucháním, napodobováním a opakováním svůj mateřský jazyk, učí se i angličtinu...

Více o titulu Koupit na e-shopu

Ricky the Robot

Ricky The Robot

Ano, angličtinu se můžete učit i s robotem! Ricky je roztomilý robot, který prostřednictvím poutavých příběhů, rozmanitých interaktivních úkolů a digitálních materiálů seznamuje děti se světem angličtiny... 

Více o titulu Koupit na e-shopu

my little island

My Little Island

Nová učebnice angličtiny pro nejmenší My Little Island. Děti si hned zamilují zábavné a sympatické postavičky s jejich zajímavými příběhy. Učebnice se zaměřuje zejména na poslech a na mluvení, ale k tomu dá dětem i dobré základy ke čtení a psaní.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9780582778221

My First English Adventure

Ojedinělá řada učebnic angličtiny pro nejmenší, která spojuje důvěrně známý kouzelný svět Disney postaviček a příběhů s propracovanou metodikou výuky předškoláků.

Více o titulu Koupit na e-shopu