Hlavní informace

Mateřské školy

Malé děti jsou schopny osvojit si alespoň základy cizího jazyka již od nejútlejšího věku. Proto se i my snažíme vyjít těmto potřebám vstříc a nabízíme učebnice pro předškolní výuku angličtiny. Ty jsou koncipovány dle osvědčeného principu "škola hrou", kdy nevyžadují znalost čtení či psaní, ale rozvíjejí jazykové schopnosti pomocí říkanek, obrázků nebo omalovánek.

 

Big Fun

Big Fun

Big Fun for a big start in English.

Big Fun je titul vhodný pro děti v předškolním věku, které se chtějí poprvé seznámit s angličtinou. Tak jako se děti učí posloucháním, napodobováním a opakováním svůj mateřský jazyk, učí se i angličtinu...

Více o titulu Koupit na e-shopu

Ricky The RobotRicky the Robot

Fun classes, happy Teacher´s.

Ano, angličtinu se můžete učit i s robotem! Ricky je roztomilý robot, který prostřednictvím poutavých příběhů, rozmanitých interaktivních úkolů a digitálních materiálů seznamuje děti se světem angličtiny... 

UČEBNICE NA ESHOPU BM 2 průhledné zmensene 

my little islandMy Little Island

Nová učebnice angličtiny pro nejmenší My Little Island. Děti si hned zamilují zábavné a sympatické postavičky s jejich zajímavými příběhy. Učebnice se zaměřuje zejména na poslech a na mluvení, ale k tomu dá dětem i dobré základy ke čtení a psaní.

UČEBNICE NA ESHOPU BM 2 průhledné zmensene 

9780582778221

My First English Adventure

Ojedinělá řada učebnic angličtiny pro nejmenší, která spojuje důvěrně známý kouzelný svět Disney postaviček a příběhů s propracovanou metodikou výuky předškoláků.

UČEBNICE NA ESHOPU BM 2 průhledné zmensene 

 

 

Další informace

AKTUALITY