Hlavní informace

Příprava na zkoušky Pearson

Chystáte se na zkoušky FCE? Hledáte ten správný titul pro přípravu na Cambridge ESOL? Láká Vás certifikát o absolovování zkoušek TOEFL, TOEIC? Máme pro Vás ty nejlepší učebnice pro přípravu k těmto zkouškám!

Návaznost učebnic pro dospělé

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naše metodičky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

formula b1

Formula NOVINKA 2021

Formula je úplnou novinkou ve světě učebnic určených k přípravě na zkoušky Cambridge Exams a Cambridge Exams for Schools pro teenagery a mladé dospělé. Tato učebnice se vyznačuje svou flexibilní strukturou, která umožní její využití v kurzech s různými hodinovými dotacemi i formami studia. Ve Formule se setkáte s unikátním přístupem k tématům, která jsou probírána z různých perspektiv: v B1 Preliminary jsou to smysly, v B2 First barvy a v C1 Advanced čísla. 

Více o titulu Koupit na e-shopu

 

Gold New Edition cover

Gold series

Gold First je světový bestseller pro zkoušku Cambridge English: First (dříve FCE) v novém. 100% nový obsah, více komunikativní a interaktivní! Skvěle kombinuje precizní zkouškový sylabus se zajímavými aktuálními tématy a úkoly.CAE GOLD PLUS je stále možno využít pro přípravu na zkoušku Cambridge English: Advanced. Díky stimulujícímu jazykovému sylabu s důkladným zkouškovým tréninkem a nácvikem technik zajišťuje důkladnou přípravu ke zvládnutí zkoušky.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Gold Experience 2e B2plus Student Book

Gold Experience 2nd EditionNOVINKA 2018

Gold Expirience 2nd Edition je nová edice kurzu šitého na míru teenagerům, kteří se připravují na zkoušky Cambridge English. Učebnice nabízí zcela nový obsah a design pro tři nové úrovně B2, B2+ a C1. Témata se více zaměřují na zlepšování dovedností 21. století, které si studenti mohou pilovat díky novému digitálnímu obsahu.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781292125022

Expert IELTS

Intenzivní kurz určený pro teenagery a dospělé je novinkou v našem portfoliu. Expert IELTS je výbornou volbou pro úspěšné zvládnutí jazykové zkoušky IELTS (International English Language Testing System), která Vám otvírá bránu do světa a díky které máte možnost žít, studovat a pracovat kdekoliv si vyberete.

Více o titulu Koupit na e-shopu
9781292113951

Gold Experience

Nový kurz napsaný speciálně pro dospívající, kteří mají zájem připravovat se na Cambridge zkoušky. Motivující, poutavá, inspirující a aktuální témata. Reálné televizní epizod a krátká videa natočená dospívajícími studenty. Gramatika, slovní zásoba, testy, videa, audia a procvičování všech dovedností za pomoci MyEnglishLab nebo s klasickým pracovním sešitem.

Více o titulu Koupit na e-shopu
9781408298961

Expert: Cambridge Exams

Nové vydání flexibilního kurzu cíleně zaměřeného na zkouškovou přípravu pro dospělé a jejich další rozvoj jazykových dovedností. Expert First a Advanced odpovídá plně specifikaci zkoušek 2015 a nabízí inovativní online nástroj pro procvičování MyEnglishLab.

Více o titulu Koupit na e-shopu
9781447966227

Practice Tests Plus

Série Practice Test Plus patří mezi nejpoužívanější tituly k velmi intenzivní přípravě na ESOL zkoušky. Nové edice s unikátním Multi-ROMem nabízí video záznam reálné zkoušky – části Speaking – s kandidátem a examinátorem.  

Více o titulu Koupit na e-shopu
9780131408838

TOEFL, TOEIC zkoušky

Společnost Bohemian Ventures s r.o. je hrdým partnerem ETS GLOBAL Eastern Europe. V rubrice zjistíte, jaké tituly PEARSON doporučuje k přípravě na zkoušky TOEFL a TOEIC.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9788376000558

Maturita

Pearson nabízí ucelený systém přípravy pro základní a vyšší úroveň maturitní zkoušky. Ucelené kurzy Real Life a Choices doporučujeme doplnit některou z učebnic určených a vytvořených přímo pro českou státní maturitu.

Více o titulu Koupit na e-shopu