Hlavní informace

Příprava na zkoušky

Chystáte se na zkoušky FCE? Hledáte ten správný titul pro přípravu na Cambridge ESOL? Láká Vás certifikát o absolovování zkoušek TOEFL, TOEIC? Máme pro Vás ty nejlepší učebnice pro přípravu k těmto zkouškám!

Návaznost učebnic ke zkouškám

goldfirst2015

 

Gold series

Gold First je světový bestseller pro zkoušku Cambridge English: First (dříve FCE) v novém. 100% nový obsah, více komunikativní a interaktivní! Skvěle kombinuje precizní zkouškový sylabus se zajímavými aktuálními tématy a úkoly.CAE GOLD PLUS je stále možno využít pro přípravu na zkoušku Cambridge English: Advanced. Díky stimulujícímu jazykovému sylabu s důkladným zkouškovým tréninkem a nácvikem technik zajišťuje důkladnou přípravu ke zvládnutí zkoušky.

Více o titulu Koupit na e-shopu
9781292113951

Gold Experience

Nový kurz napsaný speciálně pro dospívající, kteří mají zájem připravovat se na Cambridge zkoušky. Motivující, poutavá, inspirující a aktuální témata. Reálné televizní epizod a krátká videa natočená dospívajícími studenty. Gramatika, slovní zásoba, testy, videa, audia a procvičování všech dovedností za pomoci MyEnglishLab nebo s klasickým pracovním sešitem.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781292125022

Expert IELTS NOVINKA

Intenzivní kurz určený pro teenagery a dospělé je novinkou v našem portfoliu. Expert IELTS je výbornou volbou pro úspěšné zvládnutí jazykové zkoušky IELTS (International English Language Testing System), která Vám otvírá bránu do světa a díky které máte možnost žít, studovat a pracovat kdekoliv si vyberete.

Více o titulu Koupit na e-shopu
9781408298961

Expert: Cambridge Exams

Nové vydání flexibilního kurzu cíleně zaměřeného na zkouškovou přípravu pro dospělé a jejich další rozvoj jazykových dovedností. Expert First a Advanced odpovídá plně specifikaci zkoušek 2015 a nabízí inovativní online nástroj pro procvičování MyEnglishLab.

Více o titulu Koupit na e-shopu
9781447966227

Practice Tests Plus

Série Practice Test Plus patří mezi nejpoužívanější tituly k velmi intenzivní přípravě na ESOL zkoušky. Nové edice s unikátním Multi-ROMem nabízí video záznam reálné zkoušky – části Speaking – s kandidátem a examinátorem.  

Více o titulu Koupit na e-shopu
9780131408838

TOEFL, TOEIC zkoušky

Společnost Bohemian Ventures s r.o. je hrdým partnerem ETS GLOBAL Eastern Europe. V rubrice zjistíte, jaké tituly PEARSON doporučuje k přípravě na zkoušky TOEFL a TOEIC.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9788376000558

Maturita

Pearson nabízí ucelený systém přípravy pro základní a vyšší úroveň maturitní zkoušky. Ucelené kurzy Real Life a Choices doporučujeme doplnit některou z učebnic určených a vytvořených přímo pro českou státní maturitu.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Další informace

AKTUALITY