Hlavní informace

Anglické slovníky Pearson

Slovníky Longman píší svou historii již od roku 1755, kdy Dr. Samuel Johnson sestavil za použití citací slavných děl "A Dictionary of the English Language", který následně vyšel ve vydavatelství Logman. Hlavním nástrojem současnosti je velmi úspěšný Longman Dictionary of Contemporary English poprvé vydaný roku 1978. Ten je ve své páté edici dostupný i on-line. ELT sekce vydavatelství Pearson má však celou řadu slovníkových titulů, které Vám pomohou jak při studiu, tak při profesionální práci s anglickým jazykem. 


Longman ExamsDictionary

Exams Dictionary

Longman Exams Dictionary je báječnou pomůckou pro zvládnutí různých typů zkoušek, od maturity po ESOL. Obsahuje 212.000 slov, frází a slovních spojení. Jako alternativu nabízíme i stručnější Longman Active Study Dictionary.

Více o titulu Koupit na e-shopu

LongmanDictionary of Contemporary English 6th Edition

 

Dictionary of Contemporary English

Aktualizované vydání nejpoužívanějšího výkladového slovníku Pearson. 230 000 slov, frází a významů + 40 000 dalších na DVD-ROM. Integrovaný Collocation Dictionary a Thesaurus.

Více o titulu Koupit na e-shopu

LongmanWordWiseDictionary

Wordwise Dictionary

S pomocí 2000 základních slov zvládnete 80% angličtiny!!! Longman Wordwise Dictionary obsahuje nově i Word Choice – boxy s vysvětlením rozdílu podobných slov. CD ROM obsahuje celý slovník, výslovnost v britské i americké angličtině.

Více o titulu Koupit na e-shopu

LongmanActive StudyDictionary

Active Study Dictionary

Longman Active Study Dictionary je nejvíce komplexním studentským slovníkem pro úroveň Intermediate. Tento slovník se zaměřuje na slova, která studenti potřebují znát, a pomáhá jim zvyšovat jejich slovní zásobu.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Longman PhotoDictionary

Photo Dictionary

Obrázek vysvětlí víc než tisíc slov – používejte foto slovník pro dospělé studenty angličtiny. Více než 3 500 slov v obrázkovém podání.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Longman Young Childrens Picture Dictionary

Young Children´s Picture Dictionary

Longman Young Children´s Picture Dictionary je hravý slovník pro předškoláky již od dvou let. Kniha nabitá zábavnými výukovými aktivitami – více než 50 pracovních listů, fotokopírovatelné obrázkové karty, ilustrované aktivity k písničkám a říkankám.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Longman Childrens Picture Dictionary

 

Childern´s Picture Dictionary

Nejprodávanější slovník pro malé angličtináře! Kniha nabitá výukovými aktivitami a fotokopírovatelnými materiály. Longman Childern´s Picture Dictionary lze používat i samostatně pro věkovou skupinu 6 až 12 let.

Více o titulu Koupit na e-shopu