Hlavní informace

Střední školy a gymnázia

Nakladatelství Pearson připravilo řadu ELT titulů, které Vám pomohou s výukou angličtiny na středních školách a ve vyšších ročnících víceletých gymnázií. Kromě standartních učebnic můžete v naší nabídce najít i mnoho titulů pro přípravu na certifikované zkoušky v angličtině (FCE, CAE,  ESOL, TOEFL, TOEIC), ale především bestsellery, pro přípravu k nové maturitě – Maturita Activator, Maturita Focus.

Návaznost učebnic PEARSON pro střední školy

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naše metodičky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Maturita Focuc SB 2Maturita Focus NOVINKA 2016

Maturita Focus je zcela nová a unikátní učebnice pro studenty středních škol a gymnázií, koncipovaná jako komplexní příprava na jazykové zkoušky - českou státní maturitu, Cambridge English, PTE a jiné. Úrovně A2 a B1 doplněné o cílenou přípravu na českou maturitní zkoušce. Kniha se též vyznačuje přehlednou strukturou - barevně odlišené sekce procvičují jednotlivé dovednosti.

 UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 průhledné zmensene

 

 

 

 

9781408242032Choices

Novinka pro přípravu na maturitu od zkušeného autorského týmu Harris-Sykorzynska vydaná ve spolupráci s BBC. Autoři oblíbených New Opportunities a Challenges připravili velmi flexibilní a interaktivní učebnice nejen pro přípravu k základní a vyšší maturitě. Díky použitým autentickým video materiálům z BBC a jedinečnému přístupu k výuce mají CHOICES ambice stát se novým maturitním bestsellerem.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

9781408249048New Success

Nové upravené vydání populární učebnice Success. Success je řada učebnic se cvičeními ve zkouškovém formátu, speciálně napsaná pro gymnazisty s věkově cílenými tématy a s multimediálními komponenty. Doporučujeme k přípravě na maturitu a další jazykové zkoušky.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

 

9781292113302

Real Life

Real Life je zcela nová řada učebnic určená pro výuku angličtiny na středních školách. Real life je zaměřen především na praktické využití jazyka a je tak vhodný i pro učiliště. České pracovní sešity vydané pro úroveň Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate a Upper Intermediate pomohou zvládnout angličtinu všem studentům. 

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

coverMaturita Activator

Bestseller pro přípravu studentů k maturitě na různých typech škol. Komplexní učebnice/cvičebnice pro intenzivní přípravu k základní úrovni maturity z angličtiny – vydaná přímo pro český trh. Zahrnuje modelové psané texty, zkouškové strategie, tipy a návody, jak úspěšně zdolat nástrahy maturity.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

 

 

 

8897 9788376000435

Exam Accelerator

Nová učebnice pro intenzivní přípravu k vyšší úrovni maturity z angličtiny (B2). Zaměřená na všechny dovednostní části maturitní zkoušky. Obsahuje veškeré materiály pro učitele i studenty. Unikátní spojení učebnice, pracovního sešitu a cvičebnice pro samostatnou přípravu

 

UČEBNICE NA E-SHOPUBM 2 1

 

 

 

 

Další informace

AKTUALITY