Hlavní informace

Střední školy Pearson

Nakladatelství Pearson připravilo řadu ELT titulů, které Vám pomohou s výukou angličtiny na středních školách a ve vyšších ročnících víceletých gymnázií. Kromě standartních učebnic můžete v naší nabídce najít i mnoho titulů pro přípravu na certifikované zkoušky v angličtině (FCE, CAE,  ESOL, TOEFL, TOEIC), ale především bestsellery, pro přípravu k nové maturitě – Maturita Activator, Maturita Focus.

Návaznost učebnic PEARSON pro střední školy

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naše metodičky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


hn2 cover

High Note NOVINKA 2020

High Note je učebnice určená pro ambiciózní studenty – vedle komplexních znalostí angličtiny je vybaví kompetencemi potřebnými pro jejich osobní i budoucí pracovní život. Učebnice dokáže studenty inspirovat a vystavit je výzvám, díky kterým budou schopni dosáhnout svých cílů. Zcela přirozeně je převede ze světa školních povinností do světa mladých dospělých a umožní jim uspět jak při zkouškách ve škole, na pracovišti, tak i při každodenních zkouškách běžného života. 

Více o titulu Koupit na e-shopu

focus2nd-cover

Focus 2nd Edition NOVINKA 2020

Focus 2nd Edition je řada učebnic pro studenty středních škol a gymnázií, koncipovaná jako komplexní příprava na jazykové zkoušky. Nová edice navazuje na úspěšnou předchozí edici a nabízí vše, co na ní učitelé oceňují, a přináší navíc to, co učitelé žádají. Inspiruje a motivuje studenty prostřednictvím celé řady autentických materiálů.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Roadmap cover

 

Roadmap NOVINKA

Novinka roku 2019 pro výuku obecné angličtiny dospělých je unikátní svým flexibilním přístupem „dual track“. Struktura učebnice umožňuje učiteli personalizovat výuku dle potřeb studentů a zároveň minimalizuje čas na přípravu jednotlivých lekcí. Důraz je kladen na komunikační dovednosti, rozvoj slovní zásoby, výslovnost a funkční jazyk. Titul studenty motivuje k pokroku a plnění svých cílů.

Více o titulu Koupit na e-shopu

NMA obalka

New Maturita Activator NOVINKA 2018

Nové vydání bestselleru k přípravě studentů na maturitní zkoušku z anglického jazyka. New Maturita Activator svou unikátní a přehlednou strukturou poskytuje komplexní shrnutí středoškolského učiva, což ulehčuje práci jak žákům, tak učitelům. Příprava k maturitě je mnohem snazší. Studenti zvládnou všechny části klíčových jazykových dovedností, nezbytných k úspěšnému složení zkoušky.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Maturita Focuc SB 2

(Maturita) Focus

(Maturita) Focus je zcela nová a unikátní učebnice pro studenty středních škol a gymnázií, koncipovaná jako komplexní příprava na jazykové zkoušky - českou státní maturitu, Cambridge English, PTE a jiné. Úrovně A2 a B1 doplněné o cílenou přípravu na českou maturitní zkoušce. Kniha se též vyznačuje přehlednou strukturou - barevně odlišené sekce procvičují jednotlivé dovednosti.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781408242032

 

Choices

Novinka pro přípravu na maturitu od zkušeného autorského týmu Harris-Sykorzynska vydaná ve spolupráci s BBC. Autoři oblíbených New Opportunities a Challenges připravili velmi flexibilní a interaktivní učebnice nejen pro přípravu k maturitě. Díky použitým autentickým video materiálům z BBC a jedinečnému přístupu k výuce mají Choices ambice stát se novým maturitním bestsellerem.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781408249048

New Success

Nové upravené vydání populární učebnice Success. New Success je řada učebnic se cvičeními ve zkouškovém formátu, speciálně napsaná pro gymnazisty s věkově cílenými tématy a s multimediálními komponenty. Doporučujeme k přípravě na maturitu a další jazykové zkoušky.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781405897068

Real Life

Real Life je zcela nová řada učebnic určená pro výuku angličtiny na středních školách. Real life je zaměřen především na praktické využití jazyka a je tak vhodný i pro učiliště. České pracovní sešity vydané pro úroveň Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate a Upper Intermediate pomohou zvládnout angličtinu všem studentům.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9788376000558

Maturita Activator

Bestseller pro přípravu studentů k maturitě na různých typech škol. Komplexní učebnice/cvičebnice pro intenzivní přípravu k základní úrovni maturity z angličtiny – vydaná přímo pro český trh. Zahrnuje modelové psané texty, zkouškové strategie, tipy a návody, jak úspěšně zdolat nástrahy maturity.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9788376000435

Exam Accelerator

Nová učebnice pro intenzivní přípravu k vyšší úrovni maturity z angličtiny (B2). Zaměřená na všechny dovednostní části maturitní zkoušky. Obsahuje veškeré materiály pro učitele i studenty. Unikátní spojení učebnice, pracovního sešitu a cvičebnice pro samostatnou přípravu.

Více o titulu Koupit na e-shopu