Hlavní informace

Výuka dospělých Pearson

Pearson Vám prostřednictvím Ventures Books nabízí i učebnice pro výuku angličtiny u dospělých žáků. Knihy jsou zaměřeny především na získání praktických znalostí potřebných v reálném osobním i obchodním životě.

Návaznost učebnic pro dospělé

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naše metodičky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Roadmap cover

 

Roadmap NOVINKA

Novinka roku 2019 pro výuku obecné angličtiny dospělých je unikátní svým flexibilním přístupem „dual track“. Struktura učebnice umožňuje učiteli personalizovat výuku dle potřeb studentů a zároveň minimalizuje čas na přípravu jednotlivých lekcí. Důraz je kladen na komunikační dovednosti, rozvoj slovní zásoby, výslovnost a funkční jazyk. Titul studenty motivuje k pokroku a plnění svých cílů.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Speakout Second Edition

 

Speakout 2nd EditionNOVINKA

Nejnovější edice oblíbené učebnice Speakout - vítěz ceny ESU English Language Book Award 2011. Moderní řada učebnic vydaná ve spolupráci s BBC Wordwide a BBC Learning English, která studenty motivuje díky používání autentických materiálů a reálné angličtiny.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781408216750

 

 

Speakout

Nejlepší učebnice roku 2011 – vítěz ceny ESU English Language Book Award 2011. Moderní řada učebnic vydaná ve spolupráci s BBC Wordwide a BBC Learning English, která studenty motivuje díky používání autentických materiálů a reálné angličtiny.

Více o titulu Koupit na e-shopu

CUTTINGEDGE3RD

 

Cutting Edge 3rd Edition

Nejnovější edice řady učebnic Cutting Edge – přináší nové texty, cvičení a témata a zachovává to, co je na původní edici tak oceňované – důkladný sylabus a komunikativní přístup, pro který jej používají na celém světě miliony učitelů. Učebnice je vhodná především pro VOŠ, VŠ a JŠ.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781408254561

 

 

New Total English

New Total English je komunikativní a přehledný kurz založený na CEFR s jasným cílem výuky a multimédii jako běžnou součástí studentských materiálů. Jedná se o moderní učebnici angličtiny pro dospělé. Více prostoru pro trénink základních jazykových dovedností.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781447948292

 

 

New Language Leader

New Language Leader představuje nový směr ve výuce angličtiny dospělých a studentů VOŠ a VŠ. Language Leader je skvělá kombinace stimulujících témat, aktuálních informací a systematické výuky jazykových dovedností a slovní zásoby. Rozvíjí excelentní komunikaci, buduje analytické schopnosti a pomáhá vytvoření dobrých studijních návyků. 

Více o titulu Koupit na e-shopu