Hlavní informace

Základní školy (6-11 let) Pearson

Ať už začínáte s výukou angličtiny v první nebo ve třetí třídě, Pearson má pro Vás ty pravé učebnice pro základní školy. Všechny učebnice pro základní školy berou zvýšený ohled na rozdílné schopnosti žáků a umožňují uzpůsobit tempo a hloubku výuky specifickým potřebám dětí. 

Přehled a návaznost učebnic PEARSON pro základní školy

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naši metodičku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

9781292369280

Rise and Shine  NOVINKA

Rise and Shine je nová sedmidílná řada učebnic pro výuku angličtiny na prvním stupni, která dává žákům možnost dosáhnout svého potenciálu a zazářit. Kombinace výuky cizího jazyka s tématy globálního občanství podporuje žáky v tom, aby získávali sebedůvěru a dosahovali těch nejlepších výsledků.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781292092164

Poptropica English

Poptropica English je nová edice oblíbeného kurzu Our Discovery Island, která děti motivuje a vtáhne je do světa angličtiny. Unikátní kombinace tradičního způsobu výuky, zábavných online aktivit, písniček a her představuje svět plný dobrodružství a zábavy, který děti nebudou chtít opustit.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781447948957

New English Adventure

Nová edice oblíbeného kurzu seznamující děti s fascinujícím světem angličtiny za pomoci nejoblíbenějších filmových postaviček Disney a Pixar.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9780132861861

Big English

Nová řada učebnic přinášející jeden z nejmodernějších kurzů anglického jazyka pro základní školy.

 

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781408238523

Our Discovery Island

Řada učebnic pro 1. stupeň ZŠ, se kterou se stává učení angličtiny dobrodružstvím.

 

Více o titulu Koupit na e-shopu