Hlavní informace

ZŠ a gymnázia (12-15 let)

Na druhém stupni ZŠ a v nižších ročnících víceletých gymnázií mají žáci již zcela odlišné potřeby a schopnosti učit se cizímu jazyku než v mladším školním věku. Učebnice Pearson určené pro tuto věkovou skupinu uspokojí jejich zvídavost adekvátními tématy, posílí jejich motivaci škálou elektronických doplňků a poskytnou systematické budování jazykových znalostí a dovedností. 

Přehled a návaznost učebnic PEARSON pro základní školy a gymnázia (6-15 let)

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naše metodičky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


 

wider world 1

Wider WorldNOVINKA

2. stupeň ZŠ, nižší ročníky víceletých gymnázií

Řada učebnic Wider World je vhodná především pro nižší ročníky víceletých gymnázií a 2. stupeň ZŠ. Kombinuje autentická a poutavá videa z produkce BBC a zkušenosti nakladatelství Pearson v  oblasti výuky anglického jazyka...

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 průhledné zmensene

9781408258385New Challenges

2. stupeň ZŠ, nižší ročníky víceletých gymnázií

Chcete-li rozvíjet ve svých studentech sebevědomí, kreativitu, sociální dovednosti a samostatné používání jazyka, je učebnice New Challenges právě pro vás. Jedná se o novou a modernizovanou edici známé a oblíbené učebnice Challenges.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 průhledné zmensene

 

9781292144429

Big Science NOVINKA

1. až 2. stupeň ZŠ

Big Science učí zvídavé děti angličtinu a zároveň je provází světem vědy, kde objevují a získávají nové znalosti. Výuka jazyka v kontextu umožnuje studentům pochopit svět, ve kterém žijí, novým způsobem.

 

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 1

 

9781408293775Next Move

2. stupeň ZŠ

Next Move je nový titul pro 2.stupeň ZŠ, který reaguje na potřebu studentů využívat dovednosti 21.století.  Studenti a učitelé mají k dispozici řadu dynamických, nových, digitálních a tisknutelných materiálů. Online, offline a digitální obsah vytváří prostředí, které je zábavné, rychle se měnící a přátelské pro studenty.

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 průhledné zmensene

 

Discover EnglishDISCOVERENGLISH

2. stupeň ZŠ

Discover English je zcela nová řada učebnic angličtiny pro 2. stupeň ZŠ, která byla speciálně připravena pro české školy na základě rozsáhlého průzkumu mezi učiteli v celé ČR.

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 průhledné zmensene

 

 

Today StarterToday 

2. stupeň ZŠ

Nový titul, který přizpůsobuje výuku jednotlivci a motivuje studenty užíváním moderních nástrojů.  

 

UČEBNICE NA E-SHOPU BM 2 průhledné zmensene

 

 

 

Další informace

AKTUALITY