Hlavní informace

ZŠ a gymnázia (12-15 let) Pearson

Na druhém stupni ZŠ a v nižších ročnících víceletých gymnázií mají žáci již zcela odlišné potřeby a schopnosti učit se cizímu jazyku než v mladším školním věku. Učebnice Pearson určené pro tuto věkovou skupinu uspokojí jejich zvídavost adekvátními tématy, posílí jejich motivaci škálou elektronických doplňků a poskytnou systematické budování jazykových znalostí a dovedností. 

Přehled a návaznost učebnic PEARSON pro základní školy a gymnázia (6-15 let)

Pro více informací o jednotlivých titulech kontaktujte naše metodičky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


9781292179186

GoGetter NOVINKA

Hledáte učebnici, která je inovativní, poutavá a pro studenty lehce srozumitelná? GoGetter je to pravé řešení pro Vás! Je to moderní čtyřúrovňová učebnice, která poskytuje řešení pro vzdělávání zaměřené na motivaci, inspiraci a rozvoj. Tím pomáhá studentům stát se lepší verzí sama sebe – být GoGetter! Sérii učebnic vydalo vydavatelství Pearson ve spolupráci s BBC.

Více o titulu Koupit na e-shopu

wider world 1

Wider World NOVINKA

Řada učebnic Wider World je vhodná především pro nižší ročníky víceletých gymnázií a 2. stupeň ZŠ. Kombinuje autentická a poutavá videa z produkce BBC a zkušenosti nakladatelství Pearson v  oblasti výuky anglického jazyka.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781408258385

New Challenges

Chcete-li rozvíjet ve svých studentech sebevědomí, kreativitu, sociální dovednosti a samostatné používání jazyka, je učebnice New Challenges právě pro vás. Jedná se o novou a modernizovanou edici známé a oblíbené učebnice Challenges.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781292144429

Big Science

Big Science učí zvídavé děti angličtinu a zároveň je provází světem vědy, kde objevují a získávají nové znalosti. Výuka jazyka v kontextu umožnuje studentům pochopit svět, ve kterém žijí, novým způsobem.

Více o titulu Koupit na e-shopu

9781408293775

Next Move

Next Move je titul pro 2.stupeň ZŠ, který reaguje na potřebu studentů využívat dovednosti 21.století.  Studenti a učitelé mají k dispozici řadu dynamických, nových, digitálních a tisknutelných materiálů. Online, offline a digitální obsah vytváří prostředí, které je zábavné, rychle se měnící a přátelské pro studenty.

Více o titulu Koupit na e-shopu

DISCOVERENGLISH

Discover English

Discover English je řada učebnic angličtiny pro 2. stupeň ZŠ, která byla speciálně připravena pro české školy na základě rozsáhlého průzkumu mezi učiteli v celé ČR.

Více o titulu Koupit na e-shopu

Today Starter

Today!

Today! je titul, který přizpůsobuje výuku jednotlivci a motivuje studenty užíváním moderních nástrojů.

 

Více o titulu Koupit na e-shopu