Hlavní informace

Speaking Games

Každý učitel angličtiny bojuje s povzbuzením studentů tak, aby mluvili. Možná, že se studenti obávají, že udělají chybu. Nebo jsou stydliví, dokonce i v rodném jazyce. Ať už je důvod jakýkoliv, určitě Vám pomohou Speaking Games, díky kterým budou studenti mluvit anglicky bez ostychu!


 

homenglish2

Homenglish

Znáte slovíčka, ale bojíte se mluvit nebo vám dělá problém reagovat spontánně? Při hře HomEnglish procvičujete slovní zásobu, učíte se nová praktická slovíčka a zároveň zábavným způsobem trénujete komunikaci.

Sady jsou k dispozici od úrovně A2 až po B2.

Balení: 100 hracích karet, 4 žolíky, instrukce

Věk: 10+

Počet hráčů: 1-10

Instrukce ke hře Koupit na e-shopu

 

beat about the bush male

Beat about the Bush

Popište daný objekt takovým způsobem, aby ho soupeř uhádl co nejdříve a vy získali co nejvíce bodů. Vyberte si jednu z verzí - lehčí nebo těžší, rozdělte si karty a začněte hrát. Je to jednoduché. Musíte vědět jak to říct, bez toho, abyste to říkali.

Balení: 200 hracích karet, 100 tokenů, instrukce

Věk: 7+

Počet hráčů: 2-10

Instrukce ke hře Koupit na e-shopu

5903111818340 pruh

Beat about the Bush in Business

Naučte se mluvit o obchodních tématech i v angličtině. Při hraní Beat about the Bush in Business si užijete spoustu zábavy a zároveň se naučíte důležitá slova a výrazy, které využijete při obchodních jednáních v angličtině.

Balení: 200 hracích karet, 100 tokenů, instrukce

Věk: 16+

Počet hráčů: 2-10

Instrukce ke hře Koupit na e-shopu

5903111818449

Let´s Eat in English

Let’s eat in English pomáhá dětem naučit se spoustu užitečných slov a frází souvisejících s přípravou, objednáváním a stravováním. V balení naleznete 7 vzdělávacích her, které mohou být použity v třídách mateřské školy i doma. Každý herní návrh obsahuje předběžný scénář, který pomůže dětem lépe si zapamatovat anglická slovíčka a výrazy spojená s jídlem.

Balení: hrací karty, tokeny, hrací podložky, instrukce

Věk: 4+

Počet hráčů: 2-6

Instrukce ke hře Koupit na e-shopu

5903111818234

Ask! Don't Stray!

Dotazování je klíčem k vzájemnému poznání. Někdy je však obtížné najít správnou otázku, zejména pak v cizím jazyce. Při hře
Ask! Don´t Stray! si skvěle procvičíte kladení otázek a odpovídání na ně a současně si užijete spoustu zábavy.

Balení: 60, karet s charaktery, 20 karet s otázkami, 10 velkých karet, instrukce

Věk: 10+

Počet hráčů: 1-10

Instrukce ke hře Koupit na e-shopu

5903111818180

Travel with English

Procvičte si všechny důležitá slovíčka a výrazy, které se Vám mohou hodit při cestování. Tuto strategickou stolní hru můžete hrát s přáteli nebo rodinou. Nejen, že se naučíte všechny užitečné výrazy, která se Vám hodí při cestování, ale také se seznámíte s nejzajímavějšími turistickými atrakcemi v Londýně. Buďte první, který svou vlajku postaví vedle deseti atrakcí!

Balení: mapa, figurky, karty, kostky, vlaječky, instrukce

Věk: 7+

Počet hráčů: 2-6

Instrukce ke hře Koupit na e-shopu

Homenglish