Hlavní informace

Konference a vzdělávání

Dovolujeme si Vás pozvat na akce pořádané společností Bohemian Ventures!

Vybírejte z naší nabídky konferencí pořádaných v České republice nebo i z nabídky webinářů, které můžete pohodlně sledovat prostřednictvím Vašeho počítače.

Jednotlivá setkání jsou koncipována jednak jako metodické semináře pro Vás, tak i jako představení produktů Pearson, které Vám usnadní výuku a pomohou motivovat žáky.


strom

Konference, semináře a webináře

Přijďte na naše konference a semináře, na kterých můžete potkat zajímavé osobnosti z nakladatelství PEARSON. V této sekci také naleznete bližší informace o blížících se akcích, kterých se společnost Bohemian Ventures zúčastní.

 


 

recnik a publikumMetodické semináře u Vás na škole

Pořádáme pro učitele metodické semináře na různá témata. Při minimálním počtu 8 účastníků nás můžete kontaktovat a dohodnout se na výběru vhodného metodického semináře, který Vám náš zkušený lektor přijede udělat přímo na školu. Piště nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvte si metodický seminář u vás na škole.

 


 

260

Materiály ke konferencím a seminářům

V této sekci naleznete zajímavé a užitečné materiály z konferencí a seminářů, které jsme pořádali. Materiály jsou většinou dodávány samotnými lektory.

Další informace

AKTUALITY