Hlavní informace

Konference a vzdělávání

Dovolujeme si Vás pozvat na akce pořádané Ventures Books. Kromě akcí, které pořádáme nebo se jich zúčastníme, Vám chceme představit pomocné nástroje, které ulehčí a zefektivní Vaší práci.

Konference a vzdělávání

Vybírejte z naší nabídky konferencí a seminářů pořádaných v České republice nebo i z nabídky webinářů, které můžete pohodlně sledovat prostřednictvím Vašeho počítače.

Jednotlivá setkání jsou koncipována jednak jako metodické semináře pro Vás, tak i jako představení produktů Pearson, které Vám usnadní výuku a pomohou motivovat žáky.


strom

Konference, semináře a webináře

Přijďte na naše konference a semináře, na kterých můžete potkat zajímavé osobnosti z nakladatelství PEARSON. V této sekci také naleznete bližší informace o blížících se akcích, kterých se Ventures Books zúčastní.


 

recnik a publikumMetodické semináře u Vás na škole

Pořádáme pro učitele metodické semináře na různá témata. Při minimálním počtu 8 účastníků nás můžete kontaktovat a dohodnout se na výběru vhodného metodického semináře, který Vám náš zkušený lektor přijede udělat přímo na školu. Piště nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvte si metodický seminář u vás na škole.


 

260

Materiály ke konferencím a seminářům

V této sekci naleznete zajímavé a užitečné materiály z konferencí a seminářů, které jsme pořádali. Materiály jsou většinou dodávány samotnými lektory.

 

Pomocné nástroje

 

GSELogo

Global Scale of English

The Global Scale of English (GSE) je prvním opravdu globálním standardem anglického jazyka, který umožňuje učitelům přesněji a jednodušeji měřit pokrok studentů.


 

Dig productDigitální nástroje

Ventures Books vám nabízí celou řadu multimediálních nástrojů, které jsou buď součástí jednotlivých učebnic, nebo jejich doplňkem, který je nutno pořídit zvlášť.