Hlavní informace

Pearson English Academies

pearson-english-academies

 

Hledáte místo, kde byste našli další doplňkové materiály k výuce pro Vaši učebnici? Na portále Pearson English Portal (PEP) nyní nově získáte přístup k Pearson English Academies. Jedná se o banky určené učitelům, kde naleznete velké množství extra materiálů pro výuku předškolních dětí až po středoškolské studenty. Tyto materiály jsou vhodné pro další procvičování v hodinách i mimo ně. Kromě nich zde naleznete i zábavné hry, videa a různé projekty pro zpestření.

 

 

english-portal

Jak získám přístup k Pearson English Academies

  1. Jděte na Pearson English Portal. (Přihášení ZDE)
  2. Přihlaste se do svého účtu.
  3. Po přihlášení použijte k registraci Vašeho produktu kód z Teacher's booku podle pokynů na obrazovce. Zdroje se poté automaticky zobrazí ve Vašem panelu v záložce "Resources", pokud jsou součástí daného kurzu.*

* Pokud máte svůj produkt na Pearson English Portal již registrovaný z dřívější doby a aktivně ho využíváte, obraťte se na nás na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abychom Vám Pearson English Academies zpřístupnili. 

 

Primary

Zdroje lze využít jak při distanční, tak i online výuce. Slouží k rozšíření a obohacení výuky, kdy žákům procvičování udělají zábavnější, motivující a rodičům pomohou podpořit domácí procvičování.

pre-primary-academy primary-academy

Secondary

Zdroje lze využít jak při distanční, tak i online výuce. Slouží pro učitele, kterým pomáhají zpestřit výuku a motivovat studenty. Materiály a cvičení lze snadno začlenit do výukových hodin angličtiny a sdílet je se studenty.

lower-secondary-academy upper-secondary-academy

 

 

K jakým titulům získám přístup do Pearson Academy?

 

Primary Secondary
   

Poptropica English

GoGetter

Poptropica English Islands

Wider World

Big English

Focus 2nd Edition

English Code

High Note

Team Together

 

Now I know