Hlavní informace

Expert IELTS

Koupit na e-shopu

Expert ielts 9781292125114

3 úrovně I Band 5-7.5 I NOVINKA 2017

Intenzivní kurz určený pro teenagery a dospělé je skvělou volbou pro přípravu k jazykovým zkouškám IELTS (International English Language Testing System).
  • Věková úroveň: vyšší ročníky SŠ, pomaturitní studium, dospělí
  • Počet hodin: 90 - 120 vyučovacích hodin
  • Počet lekcí: 10 lekcí

Sample Pages     EXTRA materiály (po přihlášení)     Přehled ISBN učebnic a doplňků

Expert IELTS banner

 

Expert IELTS covers 3DProč Expert IELTS?

Expert IELTS poskytuje flexibilní přípravu na jazykové zkoušky, díky řadě komponentů, které podporují jak studenty, tak učitele.

Praktická cvičení, která jsou zaměřená na všechny části jazykové zkoušky IELTS, pomáhají studentům zvýšit jejich důvěru v sebe samotného a zárověň zvyšují jejich gramatické schopnosti a slovní zásobu.

Pravidelné hodnocení a aktivity povzbuzují studenty k tomu, aby zjistili co se naučili a kde ještě potřebují zlepšit a tím je motivuje k dalšímu postupu.

 

 

Jazyková zkouška IELTS

IELTS CEF

Zkouška IELTS otvírá dveře do světa: díky ní máte možnost žít, studovat a pracovat kdekoliv si vyberete. Zkoušku IELTS akceptuje více než 10000 organizací po celém světě, mezi něž se řadí vládní, akademické a zaměstnanecké instituce. IELTS je jedinou jazykovou zkouškou, která je akceptována pro imigrační účely v zemích, jež jazykovou zkoušku vyžadují.

Zkouška IELTS je koncipována tak, aby vám pomohla s angličtinou a životem v zahraničí. Během tří hodin zhodnotí tyto jazykové dovednosti: poslech, čtení, psaní a mluvený projev.

Nejefektivnější způsob testovaní konverzačních dovedností v angličtině je přímý rozhovor. A právě toto je výhoda zkoušky IELTS - interview s vysoce kvalifikovaným zkoušejícím. 

Zkouška IELTS byla vytvořena odborníky na hodnocení angličtiny a získala si důvěru akademického a profesionálního prostředí. Můžete se spolehnout, že při této zkoušce budou vaše jazykové dovednosti hodnoceny jednotně a spravedlivě na kterémkoliv zkouškovém místě.

 

    Expert IELTS screen

Komponenty:

  • Coursebook
  • Student Resource Book
  • MyEnglishLab
  • Teacher´s Book
  • ActiveTeach