Hlavní informace

Big Science

Koupit na e-shopu

9781292144351

6 úrovní | CEF A1 - B1 |

Big Science vzbuzuje zájem nejen u dětí, ale i u učitelů a rodičů. Big Science učí zvídavé děti angličtinu, a zároveň je provází světem vědy, kde objevují a získávají nové znalosti. 

 • Věková úroveň: 6 - 12 let
 • ÚrovněLevel 1, Level 2, Level 3, Level 4, Level 5, Level 6
 • Počet lekcí: 9 lekcí

Sample Pages     EXTRA materiály (po přihlášení)     Přehled ISBN učebnic a doplňků

Big Science

Vemte své studenty a prozkoumejte díky Big Science celý svět!

Věda je všude kolem nás. Od hřiště, které máme před školou, až po deštný prales. Od domácích mazlíčků až po podmořské tvory. Od jízdy na kole až po let raketoplánu do vesmíru.

S Big Science se děti naučí vidět a chápat svět novým způsobem. Budou klást otázky, shromažďovat informace, testovat své nápady a nakonec zaznamenávat své objevy. Během okamžiku se z nich tak stávají mladí vědci!


Big Science 1 Big Science 2 Big Science 3
          Komunikativní kurz                   pro žáky základní školy,         založený na vědeckých dotazech.                                    Používá učební postup 5E, který povzbuzuje žáky, aby objevili nové pojmy, otestovali, co znamenají, a zhodnotili své chápání daných pojmů. Kombinuje bohatou škálu obsahu (tisk, audio, video) s činnostmi založenými na dotazech a zajišťuje, že jsou studenti zapojeni a motivováni

  

Budujte u studentů sebejistotu

Studenti Big Science budou hluboce přemýšlet o tématech, budou pracovat v týmech, budou provádět výzkumy, aby potvrdili porozumění a nakonec budou sdělovat své poznatky. Tyto vědecké činnosti dávají studentům zkušenosti do života, které potřebují, aby zvládli výzvy našeho měnícího se světa.

big science chameleon

 • Kritické myšlení a řešení problémů - Big Science dává studentům velké otázky tak, aby rozvíjeli schopnosti kritického myšlení a řešení problémů

 • Komunikace a spolupráce - Skupinové aktivity vyžadují, aby studenti spolupracovali a sdíleli své nápady

 • Odpovědnost a vlastní směřování - Self Assessment aktivity umožňují studentům zhodnotit své učení a posoudit, co potřebují zopakovat

 • Digitální gramotnost - Digitální aktivity umožňují studentům vidět a testovat vědecké činnosti okouzlující cestou

 

 

Proč si vybrat Big Science?

 • Důvěryhodný obsah: Big English se přizpůsobuje společným základním standardům a standardům příští generace, které vytvářejí základní jazykové dovednosti a vědecké postupy.
 • Velcí myslitelé: 5E metodika je systematický přístup k objevování, zkoumání, dotazování a pochopení světa kolem nás.
 • Flexibilita: Modulární struktura v učebnicích BigScience umožňuje učitelům zvolit si lekce, které si vybírají podle toho, co je pro jejich třídu vhodné.
 • Životní zkušenosti: Studenti se učí základním dovednostem, díky kterým mají úspěch  nejen ve škole, ale i v životě.
 • Podpora a důvěra: Podpora ELL v Teacher´s Booku znamená, že všichni učitelé mohou s důvěrou vyučovat vědu. Jazyková praxe v pracovním sešitě znamená, že studenti rozvíjejí jazykové dovednosti, které potřebují k tomu, aby se zapojili do vědeckého obsahu.

Díky Big Science získávají učitelé značné výhody

Big Science hlava Big Science book Big Science puzzle
Podrobné pokyny v Teacher´s Booku pro kombinaci vědeckého obsahu a jazykové výuky. ELL support modules v Teacher´s Booku Vám pomohou s klíčovými pojmy, obsahem a strukturou výuky. Modulární design kurzu vám umožní přizpůsobit kurz potřebám vaší třídy.

 

Komponenty: 

Pro Studenty

Student Book

Workbook

                           

  

Pro Učitele

Teacher´s Book

Class CD

Active Teach

                                     

Doplňkové materiály

Flashcards

 

 

 

 

big science components