Hlavní informace

Wider World

Koupit na e-shopu

WiderWorld 2

5 úrovní | CEF A1 - B1+ | NOVINKA DOLOŽKA MŠMT

Řada učebnic Wider World je vhodná především pro víceletá gymnázia, ale také pro 2. stupeň ZŠ (Starter - Level 2). Kombinuje autentická a poutavá videa z produkce BBC a zkušenosti nakladatelství Pearson v  oblasti výuky anglického jazyka. Vaši žáci jistě ocení také cvičné testy k přípravě na zkoušky PTE a Cambridge English. Učebnice poskytuje to, co potřebují žáci v dnešním globálním světě.
  • Věková úroveň: 12 - 19 let
  • Počet hodin: 72 - 120 vyučovacích hodin
  • Počet lekcí: 9 lekcí + úvodní lekce

Sample Pages     EXTRA materiály (po přihlášení)     Přehled ISBN učebnic a doplňků

 wider world banner

 

 video-youtube-icon-png-1   Produktová prezentace k učebnici Wider World

Zhlédnout

 

Wider World je portál do fascinujícího světa znalostí anglického jazyka pro každého žáka 21. století. Autentická a poutavá videa z produkce BBC v kombinaci s odbornými znalostmi Person ELT přinášejí studentům vše, co potřebují k dosažení cílů v jejich vzdělání ale i v životě obecně.

Wider World přináší

Authentic11

 

Zábavná videa ze života teenagerů, z kulturního prostředí produkce BBC a  rozhovory z ulice zaručují autentický obsah, který žáky inspiruje k  používání angličtiny v každodenním životě.

interactive11

Nejen online pracovní sešit MyEnglishLab, ale i klasická tištěná verze obsahuje extra online cvičení, například pro domácí přípravu.

reliable11

Wider World žáky s jistotou připraví na jejich první certifikáty a zkoušky z angličtiny.

 

wider world BBCPearson

Jedinečná spolupráce

Wider World vznikl ve spolupráci dvou předních společností v oblasti médií a vzdělání: BBC a Pearson. Pod značkou BBC nalezneme celosvětové synonymum pro důvěru a kvalitu ve zprávách a zábavných pořadech, zatímco značka Pearson je přední světová vzdělavácí společnost pro všechny věkové skupiny. Výsledkem této spolupráce je vytvoření výukového materiálu, který studentům přináši efektivní a poutavou výuku. 

 

Co je na Wider World tak skvělé? Odpověď najdete v tomto videu

 

Lepší výsledky studentů u zkoušek

Všechny materiály v rámci řady Wider World jsou vytvořeny tak, aby studenti zvládli všechny zkoušky z anglického jazyka, na které se připravují. Osnova učebnice, všechny komponenty a testovací balíček jsou vytvořeny přesně tak, aby studenty vedly a motivovaly k úspěchu u zkoušky.

 

wider world

Komponenty:

  • Student´s Book
  • Workbook
  • MyEnglishLab
  • Teacher´s Book
  • Audio CD
  • ActiveTeach

Věková úro

 

 

RECENZE K UČEBNICI

notes-small

Učebnici bych určitě doporučila ostatním učitelům. Dobře se s ní pracuje. Má spoustu doplňujících materiálů a testů, které je možné využívat. 

Marie Kaucová, Gymnázium Ústí nad Orlicí