Články


MyEnglishLab přináší pracovní sešit v online podobě. Můžete ho používat k zadávání domácích úkolů nebo jako extra materiály pro Vaše studenty, bez toho abyste měli jakékoliv potíže s kopírováním a opravou. MyEnglishLab můžete použít i na interaktivních tabulích v učebnách.

MEL_80000.png

 

 

1 step

MyEnglishLab nenahrazuje učitele. Své vyučování dokončíte v klidu se svými žáky ve škole. Můžete využít pokyny pro učitele, které jsou ke každému titulu k dizpozici a představí Vám nová témata a náměty.

Můžete také využít model převrácené třídy. Požádejte své studenty, aby výuku dokončili mimo třídu. Díky MyEnglishLab budou moci na zadaných úkolech pracovat kdekoliv, ať už na počítačích nebo mobilních zařízeních.

2 step

Studenti procvičují látku, kterou se naučili ve škole, ve stejném interaktivním prostředí jako probíhala výuka. Díky online prostředí dostávají okamžitou zpětnou vazbu a tipy, jak se zlepšit.

Každá aktivita v MyEnglishLab je vestavěna do plánu výuky a pomáhá studentům procvičit mluvení, poslech, čtení a psaní.

3 step

V MyEnglishLab se každá aktivita hodnotí. Nemusíte tedy své studenty stresovat a testovat je pokaždé lekci a zjišťovat zda látku pochopili. MyEnglishLab to udělá za Vás. 

Využijte MyEnglishLab gradebook  a zjistěte výsledky svých studentů. Odhalte kde se potřebují studenti zlepšit a na danou problematiku se zaměřte.

4 step

Díky možnosti rychlého náhledu na výsledky studentů nebo reportu o chybách, můžete zajistit, že výuka bude zaměřená na slabé stránky studentů.

Díky reportům navíc zjistíte jestli studenti pracují na zadané práci a dále také  jiné užitečných věcí, které Vám ulehčí práci. A to vše automaticky!

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson