Články

podzimni-soutez-2020-3-5-tridy

 

ÚKOL 

Úkolem žáků je vytvořit návrh netradičních bot pro standardní nebo nevšední aktivity. Popište, z čeho budou boty vyrobeny, na co budou určeny a čím budou zajímavé. Hodnotit budeme nejen vzhled bot, ale také samotný nápad a zpracování. Návrh bot zpracujte ve formě plakátu, samozřejmě v anglickém jazyce. Vyberte až 5 nejlepších plakátů a ty nám za třídu pošlete.

Zadání úkolu bylo převzato z učebnic Poptropica od vydavatelství Pearson - level 4, strana 45, ze série Mini projektů.

Stránku učebnice naleznete níže. (Pro zvětšení klikněte na obrázek)

zadani-navrhni-obuv

 

DATUM ODEVZDÁNÍ A PODMÍNKY ODESLÁNÍ

  • Každý soutěžní příspěvek je nutné zaregistrovat : ZDE
  • Plakáty nám zašlete buď poštou na adresu: Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books, Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5 nebo je naskenujte/vyfoťte a soubory nám zašlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Váš odesílaný e-mail se musí shodovat s e-mailem vyplněným v soutěžním registračním formuláři. V opačném případě nebude možné plakát do soutěže zařadit.

Pokud je soubor pro Váš e-mail moc velký:

  • Příspěvek nahrajte na stránku www.uschovna.cz (návod pro vložení videa ZDE). Váš e-mail se musí shodovat s e-mailem vyplněným v soutěžním registračním formuláři. V opačném případě nebude možné plakát do soutěže zařadit. V e-mailu příjemce vyplňte naši e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  •  Soutěž probíhá od 23.9. 2020 a poslední termín odevzdání je půlnoc, v pondělí 30.11. 2020. Platí pro odeslání videa i odeslání registračního formuláře.

 

VÝSLEDKY

Výsledky budou oznámeny výhercům během druhého týdne v prosinci 2020, prostřednictvím e-mailu.

  

VÝHRA

1. místo – 15 x Pearson readers (dle zvolené úrovně v přihlašovacím formuláři), 3x hra v AJ

2. místo – 10 x Pearson readers (dle zvolené úrovně v přihlašovacím formuláři), 2x hra v AJ

3. místo – 5 x Pearson readers (dle zvolené úrovně v přihlašovacím formuláři), 1x hra v AJ

Vymyslete a navrhněte vlastní technologii, která by lidem usnadňovala či zlepšovala život. Může to být jakýkoliv vynález, který studenti buď nakreslí na papír nebo vyrobí. Nakreslený či vyrobený model žáci natočí na video, ve kterém ho představí a popíší jeho funkce. Moderními technologiemi se zabývá také kapitola v učebnici pro střední školu High Note, která je novinkou letošního roku vydavatelství Pearson.

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson