Články

<< Zpět na přehled soutěžních kategorií

Zadání pro studenty

bulb

Make a TV series! Úkolem je natočit upoutávku na váš vlastní seriál. O čem bude, kdo tam bude, v jakých rolích hrát atd... Kreativitě se meze nekladou, může to být lovestory, drama nebo klidně třeba horor!

Video upoutávku natočte ve škole, nebo kdekoliv jinde. Je na vás či jej natočíte na telefon nebo na jiné elektronické zařízení.


Upoutávka musí obsahovat popis seriálu, seznámit s hlavními hrdiny a také důvod, proč by se měl divák na seriál podívat! Délka spotu by se měla pohybovat od 30 sekund do dvou minut.
Můžete pracovat samostatně nebo ve skupinách. Celé video tvořte v anglickém jazyce a nezapomeňte pojmenovat váš videosoubor podle názvu vašeho týmu.


Naše porota bude hodnotit odevzdané příspěvky na základě originality děje, kreativity provedení a celkové jedinečnosti zpracování.

 

Instrukce pro učitele

 • Do jednoho týmu doporučujeme zahrnout maximálně 10 studentů.
 • Pokud se rozhodnete do soutěže zapojit více tříd, pusťte si všechna nahraná videa s kolegy angličtináři, jejichž žáci se do soutěže také zapojili a vyberte společně 5 nejlepších.
 • Vybraná videa nám zašlete do soutěže.

 

Datum odevzdání a registrace

 • Jakmile budete mít jasno, které soutěžní příspěvky nám chcete zaslat, vyplňte registrační formulář níže.
 • Ihned po odeslání vyplněného formuláře od nás obdržíte e-mail s bližšími informacemi k odevzdání příspěvků.
 • Soutěžní příspěvky nám zasílejte elektronicky prostřednictvím aplikace uschovna.cz tak, abychom je obdrželi nejpozději do 30. 11. 2023. (bližší informace naleznete v informačním emailu)

 

Výsledky

Výsledky budou oznámeny výhercům během druhého týdne v prosinci 2023 prostřednictvím e-mailu.

 

Ceny

golden star1. místo - Zlatý balíček

  • Výherní balíček obsahuje školní potřeby, společenské hry, zjednodušenou četbu od Disney a Marvel, ale také zábavné hry pro procvičení angličtiny.

silver star2. místo - Stříbrný balíček

  • Balíček pro druhé místo obsahuje školní potřeby, zjednodušenou četbu od Disney a Marvel, ale také zábavné hry pro procvičení angličtiny.

bronze star3. místo - Bronzový balíček

  • Balíček pro třetí místo obsahuje drobné školní potřeby, zjednodušenou četbu od Disney a Marvel, ale také zábavné hry pro procvičení angličtiny.

 

 

 

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson