Články

Při nákupu učebnic z vydavatelství Oxford University Press a dalších vydavatelství máte také možnost získat materiály pro učitele zdarma. 

 

Podmínky:

  • Nárok na učitelskou sadu vzniká, nakoupí-li škola minimálně 30 kusů knih v libovolné kombinaci učebnic a pracovních sešitů od jednoho titulu a zároveň jedné úrovně. Čerpat je možné max. 3 sady v jedné úrovni (30 ks = 1 sada, 60 ks = 2 sady, 90 ks = 3 sady). Při nákupu minimálně 60 kusů knih (v libovolné kombinaci učebnic a pracovních sešitů od jednoho titulu a zároveň jedné úrovně) máte nárok také na iTools / Classroom Presentation Tool, jsou-li k danému titulu a úrovni k dispozici.
  • U titulů bez samostatného pracovního sešitu (Cookie and friends, Jump In!, English File MultiPack) vzniká nárok na učitelskou sadu již při nákupu 15 kusů.
  • Materiály pro učitele zdarma Vám budou dodány zvlášť vydavatelstvím OUP, a to na základě vyplněné elektronické žádosti spolu s kopií naší faktury. Žádost naleznete ZDE.
  • Vyplněný formulář spolu s naskenovaným dokladem o nákupu zašlete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Podrobná pravidla pro získání učitelské sady si můžete stáhnout ZDE.

 

 Tituly určené pro čerpání učitelských sad:

oxford modry podklad

 

 

 

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson