Články

 K titulům vydavatelství Pearson, které nakoupíte přímo u nás, získáváte učitelské sady zcela zdarma

 

Podmínky:

  • Pro získání učitelské sady jako bonusu je podmínkou odběr 30 ks SB a/nebo WB od jednoho titulu. V některých případech poskytuje Ventures Books učitelské materiály jako bonus již při odběru 15 ks SB.
  • Škola, která nakoupí učebnice Pearson přes naše distributory, naskenuje fakturu a zašle ji na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., následně dostane učitelskou sadu také zcela zdarma.

 

Novinkou je způsob objednávání tištěných slovníčků k učebnicím Pearson pro studenty. Slovníčky jsou distribuovány zdarma přímo na školy v počtu, který odpovídá objednaným počtům kusů SB nebo WB. Nakupuje-li škola u Ventures Books, žádá o slovníčky v objednávce. Nakupuje-li škola u našeho obchodního partnera (např. lokálního knihkupce), žádá o slovníčky stejným způsobem jako o učitelské materiály. Tzn. Škola naskenuje fakturu a pošle žádost o slovníčky emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Učitelské sady poskytujeme k vybraným učebnicovým řadám

Pearson-Logo-logotype-Horizontal

 

 

Návod na přidání učitelské sady Pearson přímo v objednávce

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson