Archiv roku 2020

Společnost Ventures Books si Vás dovoluje pozvat na Konferenci pro učitele cizích jazyků, která se koná 27. listopadu v Ostravě. Konferenci pořádá Vzdělávací centrum Hello a je zaměřena na aktuální témata týkající se výuky cizích jazyků na 2. stupni ZŠ a na středních školách.

 

Více informací ZDE. hello logo1

 

 

Při této příležitosti jsme si pro Vás na konferenci přichystali seminář pro učitele anglického jazyka od naší lektorky Zuzany Pohlové. Těšit se můžete také na náš stánek s novinkami vydavatelství Pearson a Cambridge University Press a doplňkový prodej her Regipio.

 

ANOTACE SEMINÁŘE

Bude upřesněno.

 

Lektorka

 

zuzka

 Zuzana Pohlová

Zuzana studied English and Mathematics at the University of Ostrava. After graduation, she started to work as a teacher of English. Her responsibilities included the teaching of English at all levels, advising the students on study materials and planning the programme of courses. She also worked as a senior teacher, which involved other teachers classroom observations and subsequent consultation and evaluation of their work as well as preparation of workshops on methodology and learning styles. Now Zuzana works as a methodological consultant for Ventures Books.

 Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson