Archiv roku 2022

Conference

Místo: JŠ Hello, Novinářská 1254/7, Ostrava – Mariánské Hory
Téma: Svět patří jazykům
Pro: Lower-secondary, Upper-secondary
Typ akce: Konference
Datum: 25.11.2022
Čas: 8:30-16:00

Dovolujeme si vás pozvat na konferenci pro učitele anglického jazyka, kterou v pátek 25. 11. 2022 pořádá Jazyková škola Hello v Ostravě.

Na konferenci se můžete těšit krom jiných také na seminář, který si pro vás připravila naše metodička Mgr. Vlasta Dohnalová. Více informací o něm se dozvíte níže. Pokud se na konferenci chystáte, určitě se také zastavte na našem stánku Ventures Books, kde pro vás budeme mít nachystané aktuální tituly vydavatelství Pearson a také her Regipio.

 

Anotace

 green line

The immense power of talking

"Have you been revising vocabulary with your students time and time again? And when you come across the same words a few days later, half of it is forgotten and the other half is only vaguely familiar. If this situation rings a bell, join this hands-on workshop presenting methods and activities which will help students establish long-term retention of vocabulary. We are going to discuss personalization together with other vocabulary-teaching strategies which enable learners to expand their mental lexicon."Přednášející:
Vlasta Dohnalová

Vlasta Dohnalová

Metodik/odborný konzultant pro AJ
Zobrazit profil přednášejícího


Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson