Tipy pro studenty

Velmi dobrou volbou je začít se zjednodušenou četbou, která je napsaná jednoduchým a srozumitelným jazykem, rozdělena do několika jazykových úrovní tak, aby všem studentům nabídla tak náročnou četbu, kterou právě potřebují. Navíc je často doplněná o různé úlohy nebo je doprovázena audio nahrávkou.

Vydavatelství Pearson nabízí hned několik druhů zjednodušené četby, od klasiky až po knižní zpracování oblíbených filmů Marvel a pohádek Disney, které mohou být pro vaše malé čtenáře tou správnou motivací, aby se do čtení pustili.

Knihy v sobě navíc obsahují i několik cvičení na porozumění textu, takže si společně s dětmi můžete ověřit, že příběhu opravdu porozuměli.

 Disney Frozen kniha  Disney_Frozen_zadani.png

 

Co takhle udělat ze čtení výzvu? V tomto bookletu se dozvíte více o 10denní výzvě, která správně podpoří motivaci ke čtení. K nahlédnutí ZDE 

Vánoce jsou skvělou příležitostí, kdy dětem knížky nadělit. Každého čtenáře určitě potěší pod stromečkem knižní verze jeho oblíbeného filmu či pohádky.

Od 12. do 15. prosince můžete na e-shopu penguin-readers.cz využít akci dopravy zdarma, která platí právě na zjednodušenou četbu a výukové hry v angličtině. Prozkoumejte naši nabídku ZDE

Více informací o zjednodušené četbě se dozvíte ZDE

 

Vaše metodička

Mgr. Kateřina Myšáková

Metodik/ odborný konzultant pro AJ

bara-kruh

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson