Tipy pro studenty

Chtěli byste se pustit do čtení v angličtině, ale nevíte, čím začít? Máte strach, že si do začátku zvolíte příliš náročnou knihu, která vás od čtení odradí? 

Velmi dobrou volbou je začít se zjednodušenou četbou, která je napsaná jednoduchým a srozumitelným jazykem, rozdělena do několika jazykových úrovní tak, aby všem studentům nabídla tak náročnou četbu, kterou právě potřebují. Navíc je často doplněná o různé úlohy nebo je doprovázena audio nahrávkou.

Vydavatelství Pearson nabízí hned několik druhů zjednodušené četby, od klasiky až po knižní zpracování oblíbených filmů Marvel.

Knihy v sobě navíc obsahují i cvičení na porozumění textu, takže si můžete ověřit, že jste příběhu opravdu porozuměli nebo například procvičit obsaženou slovní zásobu.

 Doctor Strange Marvel  Doctor Strange Marvel zadání

  

Vánoce jsou skvělou příležitostí, kdy knížky nadělit. Každého čtenáře určitě potěší pod stromečkem anglická verze jeho oblíbené knihy či knižní verze oblíbeného filmu.

Od 12. do 15. prosince můžete na e-shopu penguin-readers.cz využít akci dopravy zdarma, která platí právě na zjednodušenou četbu a výukové hry v angličtině. Prozkoumejte naši nabídku ZDE.

Více informací o zjednodušené četbě se dozvíte ZDE

 

Vaše metodička

Mgr. Kateřina Myšáková

Metodik/ odborný konzultant pro AJ

bara-kruh

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson