Archiv roku 2018

webinar-danka-650-unor

Vážení učitelé, vážení lektoři,

zveme Vás na druhý webinář v tomto roce. Během webináře na téma Teacher-friendly technologies Vám ukážeme všechny výhody a funkce digitálních nástrojů, které zjednoduší Váš profesní život. Tento webinář je svým obsahem určen pro všechny učitele a lektory angličtiny. Webinář je pro Vás, naše zákazníky, zdarma.

Kdy?
13. 2. 2018 od 18:00 do 19:00
nebo
14. 2. 2018 od 18:00 do 19:00
Kde?
Kdekoli s připojením k internetu
na téma
Teacher-friendly technologies

Mgr. Danka Sekerková: " „Why do I have to be an IT specialist to teach English? “ That´s what I often asked myself and no doubt many of you have thought the same. The answer is simple – because those popular photocopied handouts, vocabulary cards and blackboard diagrams are slowly being taken over by digital materials, which we cannot resist even if our subject is a foreign language. That´s why I´d like to introduce you to simple and teacher-friendly digital tools for lower secondary students and guide you through their „complex labyrinth“ that many of us might have tried to avoid initially. Let´s explore all their benefits and functions that are designed to simplify our professional life."

 

Přihlásit na 13/2 Přihlásit na 14/2

 

Oba termíny mají kapacitu 20 míst a jsou vedeny v anglickém jazyce. Více informací o lektorce naleznete ZDE.Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson