Archiv roku 2018

webinar-radka-mala-650-brezen

Vážení učitelé, vážení lektoři,

zveme Vás na pokračování webinářů v roce 2018. V tomto roce již 3. webinář na téma Use it or lose it! Vás naučí, jak připravit své studenty co nejlépe na písemnou část maturitní zkoušky. Tento webinář je svým obsahem určen pro všechny učitele a lektory angličtiny. Webinář je pro Vás, naše zákazníky, zdarma.

Kdy?
6. 3. 2018 od 18:00 do 19:00
nebo
8. 3. 2018 od 18:00 do 19:00
Kde?
Kdekoli s připojením k internetu
na téma
Use it or lose it!

Mgr. Radka Malá: " Oh no, not another writing lesson! How many times has this crossed your mind when it came to teaching writing to your students preparing for the Maturita exam? Let’s have a look at how to make writing more attractive, lively and motivating together. In this practical workshop based on the New Maturita Activator, we’ll try some classroom activities that work like a charm to activate your students and allow for various and multiple exposure to exactly the kinds of phrases they need so that they use them again and again and finally… remember them for their exam. Because if you don’t use it, you lose it! "

Target group: Teens

 

Přihlásit na 6/3
Přihlásit na 8/3

 

Oba termíny mají kapacitu 20 míst a jsou vedeny v anglickém jazyce. Více informací o lektorce naleznete ZDE.Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson