Archiv roku 2022

Místo: Filozofická fakulta UK, náměstí Jana Palacha 1, Praha
Téma: Moderní přístupy ve výuce jazyků 2022 (AJŠ)
Pro: All teachers
Typ akce: Konference, Seminář
Datum: 15.10.2022
Čas: 8:00
Ke stažení:

Dovolujeme si Vás pozvat na v pořadí desátou mezinárodní konferenci pořádanou Asociací jazykových škol (AJŠ) - Moderní přístupy ve výuce jazyků 2022. Konference se uskuteční dne 15. října v prostorách Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, náměstí Jana Palacha 1, Praha 1.

 

ajs banner 2022

 

Konference je určena nejen pro učitele anglického jazyka, ale i pro učitele dalších cizích jazyků na základních, středních a soukromých jazykových školách. Poskytuje jedinečnou příležitost seznámit se s posledními trendy ve výuce cizích jazyků. Neocenitelná je možnost neformálně se setkat s kolegy, vyměnit si zkušenosti a navázat spolupráci.

Konference je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

V rámci konference jsme pro Vás přichystali 3 semináře. Jeden z nich si pro Vás připravil zahraniční lektor Phil Warwick a dva lektorka Mgr. Radka Malá. Zároveň se můžete těšit na náš stánek, kde si budete moci prohlédnout novinky z vydavatelství Pearson.

 

Anotace seminářů: 

green line

Enhancing and Embedding English in an Electronic Age

Opening plenary

(Phil Warwick, Teacher trainer, Pearson)

After two years of Covid chaos classes seem to have settled down into the familiar pattern of face to face teaching. Haven’t we been a little hasty in just switching back to normal and throwing away all the skills we’ve acquired during lockdown? Let’s look at what technology and techniques we can easily include to enhance our regular teaching and offer our students the best of both worlds.


 

Memory Hacks: How to Learn (And Teach) Vocabulary Faster

(Radka Malá, Teacher trainer)

Do your students complain they’re terrible at remembering vocabulary? That they know the words passively but don’t seem to be able to use them in speaking? That they use the same words all the time? Let’s help them to hack their brains to remember much more! Using High Note textbooks, we’ll explore the best memory tips and tricks behind teaching strategies that actually work. Be ready to try out the activities for yourselves and bust a few vocabulary myths along the way.


 

Weird And Creative Ideas to Get Kids Talking… with Pictures

(Radka Malá, Teacher trainer)

Turn on the TV, Coordinates and Aha! are just three of the many picture-based games we’re going to try out together in this practical workshop. Using Rise and Shine materials for elementary school kids as our primary source, we’re going to do some storytelling, lots of guessing and a bit of running!Přednášející:
Radka Malá

Radka Malá

Lektorka anglického jazyka
Zobrazit profil přednášejícího


Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson