Archiv roku 2022

Conference

Místo: Gymnázium a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Zlín
Téma: Motivační setkání učitelů anglického jazyka 2022
Pro: Upper-secondary
Typ akce: Konference
Datum: 10.11.2022
Čas: 8:00 - 16:00

Společnost Ventures Books si Vás dovoluje pozvat na již 22. ročník konference Motivační setkání vyučujících anglického jazyka. Konferenci pořádá Národní pedagogický institut České republiky ve Zlíně v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a je určena učitelům anglického jazyka pro 2. stupeň základních škol a středních škol.


npi

 

Při příležitosti konání konference jsme si pro Vás přichystali jeden seminář, který pro Vás připravila naše metodička Mgr. Vlasta Dohnalová Více informací o něm se dozvíte níže. Dále se můžete těšit na naše stánky s novinkami vydavatelství Pearson a Cambridge University Press a doplňkový prodej her Regipio.

 

Anotace

 green line

The immense power of talking

"Have you been revising vocabulary with your students time and time again? And when you come across the same words a few days later, half of it is forgotten and the other half is only vaguely familiar. If this situation rings a bell, join this hands-on workshop presenting methods and activities which will help students establish long-term retention of vocabulary. We are going to discuss personalization together with other vocabulary-teaching strategies which enable learners to expand their mental lexicon."

 Přednášející:
Vlasta Dohnalová

Vlasta Dohnalová

Metodik/odborný konzultant pro AJ
Zobrazit profil přednášejícího


Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson