Archiv roku 2023

Conference

Místo: Filozofická fakulta UK Praha
Téma: Mezinárodní konference AJŠ - Moderní přístupy ve výuce jazyků
Pro: All teachers
Typ akce: Konference
Datum: 14.10.2023
Čas: 9:00

ATECR banner

 

Jménem Ventures Books si vás dovolujeme pozvat na 11. mezinárodní konferenci AJŠ s tématem Moderní přístupy ve výuce jazyků, která se koná 14. října 2023 na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Konference je určena nejen pro učitele cizích jazyků na základních, středních a soukromých jazykových školách. Poskytuje jedinečnou příležitost seznámit se s posledními trendy ve výuce cizích jazyků. Součástí konference je i prezentace světových nakladatelství, poskytovatelů mezinárodních zkoušek a e-learningů. Neocenitelná je také možnost neformálně se setkat s kolegy, výměna zkušeností a navazování spolupráce

V rámci konference si pro vás Radka Malá připravila seminář s názvem Think Visual, Think Wild, Think Gen Z, kde se dozvíte, jak zaujmout generaci Z - seminář začíná v sobotu od 11:45. Program konference najdete zde.

Při příležitosti konání konference se nezapomeňte také zastavit u našeho stánku Ventures Books, kde se můžete podívat na novinky vydavatelství Pearson.

Těšíme se na Vás!

 

Anotace k semináři

 " They’re sooo different. What happens when Gen X meets Gen Z? Why might your classroom look a bit wild (at the best of times)? And is there a way to coach Gen Z to their full potential? Using Wider World 2nd edition as our primary source of this practical webinar, we’ll try out some simple ideas for ourselves, so get ready for some gaming, lots of visuals and a bit of detective work. Oh, and remember to bring scissors!"

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson